Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zašto onda voliš Totija?

 

Ko ti kaze da volim Totija? A i da ga volim, o njemu ne znam bas nista kako se ponasa van terena.

 

@189-

Niko ga za ovo i ne osudjuje, vec zato sto se u istim situacijama ponasao dijametralno suprotno onda kad mu to odgovara. 

 

Ono nije bas da ga mrzim, to je prejaka rec, ali ga ne gotivim, ne gotivim ga i uvek navijam protiv njega, sto je valjda legitimno, ne?

Link to comment

U komentarima neko objašnjava da je lako njima jer nikad nisu igrali evropsku utakmicu u gostima :D

 

I nevezano, neko drugi kači ovu sliku. (Ne znam kako stoji Chiellini sa golovima u poslednje vreme?)

 

10408040_1567070180216216_1762067424864217753_n.jpg

Link to comment

maticu smanjena kazna sa 3 na 2 utakmice. moram priznati da sam iznenadjen jer sam mislio da ce ostati na 3 ili cak povecati na 4 utakmcie kanze.

 

naravno nisu svi routledge

 

 

btw

 

 

B-i3_STIMAAtVGO.jpg

 

preterivanje je 11 poena ali nekih 5-6 sigurno...no dobro, neki ce reci da chelsea ima isti tretman kao i ostale ekipe i da mourinho samo vrsi pritisak

 

Edited by 189-
Link to comment

Neki = svi koji ne navijaju za Čelsi i gledali su određeni broj utakmica drugih timova

 

Ali kolaž je apsolutno genijalan, posebno me zanima koliko je bodova izgubljeno zato što Wenger nije bio kažnjen :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...