Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Evo saću, treneru™.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

То Винију да кажеш. Ја ни у најлуђим сновима се не бих дрзнуо да таквом асу™ као што си ти будем тренер. :cry:

Ko zna zna!

Но шта!

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Liverpool nezasluzeno dobio. Kombinacija srece i sudacke kradje. Ipak treba reci da je Skrtel bio odlican. Pojeo Pellea. Soton se muci da kreira sanse. Nije mi sasvim jasno zasto Tadic grije klupu. Koeman trazi od njega da bude opasniji po gol, da vise sutira. Mozda je ovo nacin da mu to utuvi u glavu.

Link to comment

Specijalni se juče, na lični zahtev, pojavio u emisiji "Goals on Sunday" na SKY-u i pola sata u dahu pričao o zaveri protiv Čelsija, o tome kako njegovi igrači "ne dobijaju poštovanje koje zaslužuju", i slično.

 

 

Inače što se tiče starta na Matiću, jeste bio krvnički i za direktan crveni, ali zanimljivo je kako Murinjo kada njegovi igrači urade isto posmatra to kao mušku igru:

 

matic-main.jpg

 

Murinjo juče:

 

“I can’t find words to describe what that player did." 

 

“The consequence for Matic could be the end of his career. I can’t find an adjective any stronger than to say 'end of career'. Matic is a lucky guy.

“I would like to know how you, Sky Sports, describe the actions of the Burnley player yesterday? My English is not good enough to find a word.

 

 

 

mikel-tackle.jpg

 

Murinjo pre godinu dana:

 

"The tackle is a hard one, an aggressive one - but football is for men".

 

Link to comment

1. Evo ja ću da Barnesu budem advokat po službenoj dužnosti i da primetim da start nije baš tako "čisto krvnički" kako se predstavlja. Jeste ispalo grozno i na milimetar od loma ali moj utisak je da je pokušavao da dođe do lopte i da mu je Matić bukvalno u poslednjem trenutku upao u kadar i ispružio nogu, ovaj jednostavno nije stigao da se zaustavi na vreme. Kapiram i Matićevu reakciju ali mi deluje da ovaj ipak nije svesno ciljao njegovu cevanicu.

 

2. Smarate sa tim bashovanjem Murinja i u tom smislu se iskreno nadam da će dotični uzeti barem tri trofeja ove sezone, da makar bude razloga za toliki hejt.

Link to comment

1. Naravno da je išao na loptu ali đonom - za to obično sleduje karton, nezavisno od toga koliko je i da li je dokačio igrača. A to što Specijalni gusla kako je u pitanju zločinački start s namerom da osakati Matića i tako oteža njemu put do titule, to je naravno glupost. Atkinson mu je dao priliku da nastavi da zapomaže po medijima i osigurava "pravedan tretman" do kraja sezone, ovaj je samo koristi.

 

2. Zar nije dovoljno trofeja uzeo u karijeri da bismo ga hejtovali? Dokle, Tole, dokle? :mad:

Link to comment

Ma nek uzme 10 trofeja ako je najbolji, i do sada sve kad se uzme u obzir jesu zasluzili to prvenstvo, ali od avgusta covek samo kuka, svi tu i tamo zavape povremeno ali ovaj ne prestaje. Kurac moj to nije pritisak na sudije i organizaciju. Jajarska metoda. Mnogo bih ga vise cenio da podnese greske na svoj racun muski, tj. dzentlenski da kazem. I stvarno je ove sezone (mada ni prethodne nisu bile bogzna sta bolje) bilo brdo sudijskih gresaka, svi su to vise/manje osetili na svojoj kozi, gubili su se bodovi, ali niko nije isao ovako daleko kao on. Na stranu sto je jebeni licemer. Secam se i onih gazenja Coste gde je pricao kako to nije nista, desilo se, nije imao gde da doskoci i sl. Pa ono Cahilovo sutiranje u ledja Kejna na aut liniji, on 2 m odatle i mase rukom kako je njihov aut.  

Link to comment

Naravno da je išao na loptu i sumnjam da u 99% slučajeva igrač ide sa namjerom da osakati protivnika. Tako da je priča nepotrebna.

 

Bojim se da je ovo taj 1% kad igrac nije isao na loptu vec na to da osakati drugog igraca. Ko jos ide na loptu koja se kotrlja po zemlji djonom pola metra iznad podloge? Nema opravdanja za ovaj start, ovakve mesare treba dozivotno odstranjivati iz fudbala.

Link to comment

Naravno da je išao na loptu i sumnjam da u 99% slučajeva igrač ide sa namjerom da osakati protivnika. Tako da je priča nepotrebna.

 

eno ti gif sto sam stavio sa ove utakmice nekoliko stranica unazad gde je isti ovaj igrac namerno sutnuo ivanovica u skoku. onako neprimetno. 1%

 

a mourinho se naravno s pravom zali na sudije i organizaciju. i ne od avgusta nego malo kasnije. i nisam nesto primetio da mu se zaljenje na sudije i na sve zivo isplatilo, tako da ne znam zasto se ovde stalno to poteze.

 

 

onaj penal cityja za vikend mi je smesan i ako je postojao. jos nisam video da se sudi penal u 30. sekundi utakmice...just sayin'....cisto da se obezbedi -5 sto pre. ne daj boze da prvenstvo bude reseno mesec dana pre kraja. ko ce onda gledati utakmice...

 

na drugoj strani, atkinson nije moguce da ovo nije video 

 

http://zippy.gfycat.com/WarmheartedWarlikeBlesbok.webm

Link to comment

opste je poznato da je po pravilima fudbalske igre dozvoljeno protivnickom igracu skinuti glavu s ramena u svom 16-ercu u prvih 30 sekundi. Just sayin

Edited by Timmi
Link to comment

+10^19

 

 

Pa jos + koliko god treba.

 

Ne hejtuje njega niko bez razloga, kod njega mrzim osobine koje ne podnosim ni u stvarnom zivotu. Pa zasto bih onda u fudbalu pravio izuzetak? 

 

A i vi sto ga branite, stvarno nemate potrebe za tim, mnogo njemu puca patka sto ga pljuju likovi sa foruma. :D

Edited by IndridCold
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...