Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

kontam da bi svakako bio korisniji u Spursima u odnosu na Lamelu koji je doveden umesto njega

 

Jeste, pa da ga godinu dana kasnije šibnete nazad u Šahtjor kao Gylfija u Swansea <_<

 

U LFC bi imao težak zadatak da nadmaši opštu beskorisnost 1 Lazara Markovića...

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Upravo sam to i napisao, da mogu da ga zamislim u Liverpoolu kako statira, kao i 80% trenutnog tima. Ono sto ne mogu da zamislim da tamo igra kao sto je igrao danas i mislim da to nema samo veze sa ogromnim razlikama u dva rostera. U Celziju postoji bas zajebana kompozicija gde ama bas svako igra na optimalnoj poziciji i maksimalno. Mozda utisak pravi i to sto im ide. I sa Cityjem je bio drugaciji utisak dok ih je sralo, recimo protiv L'poola.

Edited by gazza1
Link to comment

Poradovase se na kraju ko da je titula opet na Old Traffordu.

Na prvi pogled, samo je za nijansu manje izvesno da ce Chelsea biti prvak, a inace je to neminovno. Ne vidim kako neko moze da ih zaustavi.

Rooney falio nenormalno ove nedelje, sa njim bismo mogli razguziti Shitty, pa da malo to sve ipak izgleda bolje posle sledeceg kola

Link to comment

Jeste, pa da ga godinu dana kasnije šibnete nazad u Šahtjor kao Gylfija u Swansea <_<

 

 

jbg. kad Gylfi ima konkurenciju u Eriksenu i neprikosnovenom Masonu... <_<

Link to comment

Upravo sam to i napisao, da mogu da ga zamislim u Liverpoolu kako statira, kao i 80% trenutnog tima. Ono sto ne mogu da zamislim da tamo igra kao sto je igrao danas i mislim da to nema samo veze sa ogromnim razlikama u dva rostera.

 

To što Liverpulu sad ne izgleda da bi pomogla ni prednja linija Bale-Ronaldo-Suarez nema nikakve veze sa Willianom ili Specijalnim, nego sa Rodgersom i opštim baksuzom oko kluba.

 

Ali sjajan je taj pristup kad inicijalno postaviš stvari negde na minus šesnaest - dečko je anonimus koji bi u svakom drugom timu trunuo - i onda se zadiviš Murinju koji ih je čudesno dovukao do pozitivne nule sa svojih deset prstiju - kakav skauting, kakva ingenioznost da stavi ofanzivnog veznog na poziciju ofanzivnog veznog i kaže mu da trči <_<

Link to comment

Bah, "opšti baksuz" nema veze sa srećom, prosto je kraće nego da sam istrtljao tri šlajfne na temu svih pogrešnih odluka koje su raznorazni vukli u poslednjih 20 godina, počev od onog francuskog smrada koji je oterao 1 Fowlera da napravi mesta 1 Heskiju, pa do ovog aktuelnog koji kao misli da će Balotelli da izraste u Suareza uz malo strpljenja (ali ga za svaki slučaj redovno opanjkava kad god zine).

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Meni je utisak to sto i pored dosta izostanaka (Dzons, Evans, Runi, Falkao) UTD nije izgubio, a po sansama nije ni zasluzio. Ja sam pesimisticki bio ubedjen da ce odigrati kao i do sad, dobirh pola sata i ostalo truba. I pored ocajne zadnje linije (Rafael rizican u odbrani, Luk Shou neprimetan u napadu, Roho tragican pri svakom kontaktu sa loptom, jedino je Smoling licio na igraca) vidi se uticaj na igru Felainija koji je danas bio odlican i vidi se koliko je za odbranu bitan dobar vezni igrac (pri tom i Blind je bio tuzan, sto daje dodatno na znacaju partiji koju je Fela pruzio).

 

Ona debata oko Smoling-Bane "grcko-rimski stil" penala je vise stvar inercije nego Smolingove namere da otrese Baneta i zaustavi ga faulom. Obostrano povlacenje i tu je Daud "pogresio" samo sto ih nije par sekundi pre izvodjenja prekida upozorio da se ne hvataju za gusu.

 

Reakcija Murinja na kraju meca je prica za sebe, ali i potvrda da se UTD sa LVG nije zajebao. Nama™ i treba takav arogantni ego manijak koji ce posle tuznog Mojesa vratiti tim na mesto koje mu pripada. Potrebna je ipak jedna doza respekta koja je prosle sezone izostala pa se desavalo da igraci, naviknuti na korbac SAFa, na OT igraju pod nevidjenim pritiskom i na glup nacin gube bodove od timova koji ih u istoriji nisu pobedili. U stanju sam da LVG oprorstim i ono celodnevno crtanje na bloku broj 5, pa cak i to sto je od legende kluba napravio svog potrcka koji ga menja cak i dole na terenu. Sve sam spreman da mu oprostim, ako ce taj nadobudni Holandez vratiti trofeje na OT.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...