Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lolol:

Е каквих све људи има то је да човек не верује.

 

 

+1

 

 

A ja 189 ne kontam za ozbiljno otkad je pljuvao dovodjenje Nemanje Matica.

Edited by MiddleClass
Link to comment

ne razumem.

 

vodili smo 1-0 protiv oba manchesterska kluba i mogli smo im uvaliti jos neki ali smo se nepotrebno povukli i dali im sansu da izjednace. jednom u '85. drugi put u '93. 

 

 

da, kao da ste vi predvideli da ce matic biti ovakav mamojebac i najbolji dm na svetu?  :fantom:

Link to comment

ne razumem.

 

vodili smo 1-0 protiv oba manchesterska kluba i mogli smo im uvaliti jos neki ali smo se nepotrebno povukli i dali im sansu da izjednace. jednom u '85. drugi put u '93. 

 

 

da, kao da ste vi predvideli da ce matic biti ovakav mamojebac i najbolji dm na svetu?  :fantom:

Јасно је да не разумеш. :lolol:

Што се Матића тиче, да јесмо. 

Link to comment

da, kao da ste vi predvideli da ce matic biti ovakav mamojebac i najbolji dm na svetu?  :fantom:

 

Dobro, ruku na srce, ti si fejspalmovao i na dovođenja Fabregasa i Diega Coste. :P

 

 

 

 

Chelsea je ozbiljan kandidat da ponovi doseg Arsenala iz 2003-04. Ne znam na koju foru mogu izgubiti titulu - kroz Mančester su prošli bez poraza, dobili Everton vani, sredili nas™ na SB-u...

Link to comment

Meni utisak u vezi Celzija nisu Costa ni Oscar ni Fabregas nego ukomponovanost i upotrebljenost igraca koji bi bez trunke dileme najebali u skoro svakom drugom PL klubu u ovom trenutku. Willian na prvom mestu, Hazard, pa i Matic. Mislim, naci igraca kao sto je Willian u jebenom Dagestanu je prvo prejeben skauting a onda mu skockati ovako optimalno mesto u timu. Koja je sreca za igraca da se dopadne Murinju i da se ovaj pozabavi njegovom igrom. Covek je mogao da trune u Ruskoj ligi.

Link to comment

oscar je za mene najvece iznenadjenje ove sezone. nisam ocekivao ovakve partije od njega. work rate i teamwork mu je na najvisem nivou. prilicno cudno za brazilca koji igra na takvoj poziciji.

 

adriano ili ronaldinho da se imali njegov work rate, napravili bi jos vise u karijeri

Link to comment

Sto se tice Williana, nije preterano tesko iskautirati igraca ciji tim svake sezone odigra ~10 utakmica u CL, majku mu. Druga je stvar sto je zapao treneru koji ume da izvuce neku korist iz njegovih mogucnosti, mada mislim da bi prelazak u klub gde ne bi bio fizikalac (TH, Liv) no neko od koga se ocekuje aktivnije ucestvovanje u gradjenju igre bio promasaj za njega i bacanje para za taj klub. Chelsea moze da priusti sebi skupog fizikalca te je ovo ok, no bilo je i tekmi kada je bio prosto grozan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...