Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Nema sanse do 5 mesta sa ovakvim utakmicama...  :frust:

 

Meni se čini da Chelsea, City, Arsenal, United i kompletan Liverpool (sa Sturridgeom umjesto Budalotellija) imaju znatno bolji tim od Tottenhama, a da Everton i Southampton imaju tanju klupu tako da je neko 6.mjesto realnija opcija.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

U nostalgiji za zlatnim dobom Rafe Beniteza? Eh...

 

Balotelli plainly does need help. He looks embarrassed and at least that shows a level of professional pride. None of us can be sure whether or not he has the personality to put it right but maybe Liverpool are not going about it the right way either if we compare what happened to Peter Crouch when he started his Anfield career.

 

Crouch went four months without scoring and flicking through the relevant chapter – “Eighteen Bloody Games” – in his autobiography the thing that leaps out is how extraordinarily grateful he is to Rafael Benítez for his constant support. “That meant so much to me,” Crouch wrote.

 

Balotelli has not had the same kind of care and it is strange to see when one of the great things about Liverpool is that they are usually so protective of their own. So many of Rodgers’s press conferences have chopped the Italian down and it is almost as if Liverpool are genuinely taken aback that he is so high-maintenance. Yet when the deal was being put in place Kenny Dalglish took a call from one his contacts – someone high up in football and with experience of Balotelli – telling him that Liverpool should run a mile. Balotelli was not worth the hassle, he was told. Sign him and you will regret it.

Dobra mu je i ova misterija o liku koji je nazvao Dalglisha da mu kaže da ne kupuju Balua. Neko upućen i uticajan, mogao bih da vam kažem ko je ali ipak neću :isuse: Bar da nam kaže zašto je zvao konkretno KD koji više nije imao nikakvu poziciju u klulbu..

Link to comment

ubedjivao je pucanstvo da sudija ne zna bas puno, takoreci nista, o igri koju sudi. onako pun shabanskog samopouzdanja da je apsolutno u pravu. generalno uzasno zalutavanje na TV kanal. ne znam sta je kriterijum, cini mi se da ga barem sto se tice znanja i kvaliteta nema, mozda je decko platio ili izvukao ovo na nekoj tomboli.

Link to comment

ubedjivao je pucanstvo da sudija ne zna bas puno, takoreci nista, o igri koju sudi. onako pun shabanskog samopouzdanja da je apsolutno u pravu. generalno uzasno zalutavanje na TV kanal. ne znam sta je kriterijum, cini mi se da ga barem sto se tice znanja i kvaliteta nema, mozda je decko platio ili izvukao ovo na nekoj tomboli.

То неко са ППП-а?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

ne znam brate. ja sam ceo zivot otkako PL nema vise na zemaljskim kanalima to gledao na strimu, a juce sam se osavremenio i instalirao D3 (s obzirom da si amerikanac, to je neki digi box preko koga gledas 370 kanala preko kabla). tako da sam bio postedjen za ozbiljne budaletine koje je neko pripustio u studio i ukljucio im mikrofon. svestan sam da je to recidiv onih obicaja sa 3K (ili ko vec bese, mozda BK) da se puste smiljani banjaci, debeli milorad i pedja bajcetic da lupetaju kao da sa ortacima ispred dragstora na cosku komentarisu fudbal, ali sam se realno odvikao. bice da je problem u meni.

 

mancester igra bolje bez runija, ali to smo vec znali.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...