Jump to content

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

ostalo je dosta novca da se malo poradi i na zadnjoj liniji.

 

stekli su se uslovi da imamo idealan prelazni rok 

 

Pa ono jeste, kad prodaš ubedljivo najboljeg igrača i zameniš ga 32-godišnjim navijačem sa šipke, plus raznim Lallanama i Markovićima koji ni ne igraju na njegovoj poziciji, a najslabiji deo tima ostaviš za kraj, ono, ako pretekne nešto malo... To je praktično idealan prelazni rok. 

 

Dogodine u borbi za sedmo mesto.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Oriđitm nije došao?

 jok jos

 

 

Pa ono jeste, kad prodaš ubedljivo najboljeg igrača i zameniš ga 32-godišnjim navijačem sa šipke, plus raznim Lallanama i Markovićima koji ni ne igraju na njegovoj poziciji, a najslabiji deo tima ostaviš za kraj, ono, ako pretekne nešto malo... To je praktično idealan prelazni rok. 

 

Dogodine u borbi za sedmo mesto.

 

ako ti je 75 milonceta malo da dovedes jednog halfa, beka i mozda defanzivnog veznog onda stvarno jeba ga...

ja upste nisam toliki skeptik. 

Link to comment

Čekaj, ti veruješ u onu besramnu laž da su ovi transferi plaćeni sve iz Henrijevog blagodarnog džepa, potpuno nezavisno od Sukijeve prodaje? :blink: I da će sad do kraja roka da potroše pare koje su im stigle u džakovima iz Katalonije na odbranu i DCM?

 

Hoćeš da kupiš Most na Adi, povoljno...?

Link to comment

Ne, verujem da će kupiti još Morena ako budu mogli (pošto nekim čudom nisu uspeli Lovrena), ali to je manje-više to. Nije Real Madrid u pitanju pa da transferi od po 20 i 25 miliona budu samo lako zagrevanje pred ozbiljnu kupovinu.

 

Naravno da su unapred znali da će prodati Suareza, i da su to uračunali u budžet. Da potroše 150 miliona nema apsolutno nikakve šanse.

Link to comment

Ništa, sve je savršeno™. Ono, mogao bi bar jedan koji to ume da igra, ali ne treba sitničariti.

 

Nemam pojma kakav je Turčin, od njega bi možda i moglo da bude nešto. Najviše me plaši šta Rodgers misli da radi sa 46 ofanzivnih veznjaka koje trenutno ima na raspolaganju, i koji od njih će na pola sezone da uči da igra beka...

Link to comment

Inace deal sa Benfikom je postignut jos juce za 50% Lazara, tek danas je sa Zahavijevom grupom dogovoreno preostalih 50% (otuda verovatno i fora sa brojem 50). Takodje cekao se Chelsea koji ima prvenstvo kupovine ali je Mou prepustio zadovoljstvo Rogersu.

Link to comment

Naravno da su unapred znali da će prodati Suareza, i da su to uračunali u budžet. Da potroše 150 miliona nema apsolutno nikakve šanse.

 

bumo videli. apsolutno ne mogu da tvrdim nesto sto nije do mene i sto tek treba da se desi 

Link to comment

Ništa, sve je savršeno™. Ono, mogao bi bar jedan koji to ume da igra, ali ne treba sitničariti.

 

Nemam pojma kakav je Turčin, od njega bi možda i moglo da bude nešto. Najviše me plaši šta Rodgers misli da radi sa 46 ofanzivnih veznjaka koje trenutno ima na raspolaganju, i koji od njih će na pola sezone da uči da igra beka...

 znaci, imate i turcina, valjda je leiva jos tu... to je to, tu su svi. a koji su to silni ofanzivni vezisti koji konkurisu za tri mjesta? sterling, lalana, kutinjo, lazar, ko jos?

Edited by Timmi
Link to comment

 

Enner Valencia undergoes West Ham medical after impressing at World Cup
• Pachuca striker scored three goals for Ecuador in Brazil

• Sam Allardyce wants competition for Andy Carroll

 

Ovaj moj sa avatara ide kod cekicara. Nema Praslina da prokomentarise.

Link to comment

 znaci, imate i turcina, valjda je leiva jos tu... to je to, tu su svi. a koji su to silni ofanzivni vezisti koji konkurisu za tri mjesta? sterling, lalana, kutinjo, lazar, ko jos?

 

Evo, Reus samo što nije došao za 350 hiljada miliona nečega, najavljuje ga twitter danima. Plus Suso koji se vratio sa pozajmice iz Almerije, i kaže da mu je Rodžersara™ lično slagao rekao da mu je potreban u rotaciji.

 

Bitnije, teško da će se igrati sa tri ofanzivna vezna, mislim da su Gerrard i Henderson pokazali da ne mogu sami da drže sredinu terena. Znači njih dvojica plus još jedan trčkarač (verovatno Can), što na klupi ostavlja Lucasa i Xavija™. Onda ima mesta za dvojicu da napadaju sa krila, a pošto je za Lallanu i Markovića plaćeno 45-50 miliona, Coutinho i Sterling (i Suso) verovatno ostaju na klupi.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...