Jump to content

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Veoma su kontradiktorne vesti u vezi bilo kog budućeg transfera. Ako bi me sad pitao šta mislim za koga je najveća šansa da ga kupujemo™ u neko dogledno vreme mislim da bih rekao 1)Vermaelen 2)jedan od Holanđana (hopefully Blind ili De Vrij, nadam se ne BMI). Ostalo je ili na prilično dugom štapu ili klubovi ludački dobro kriju pregovore, a to mi je malo teško da poverujem...

 

FWIW, na MUTV-u su rekli da postoji šansa da do odlaska u US potpišemo™ još dva igrača

 

Mislim da si ti i ducca, glede BMI, stekli pogresan dojam. Nije on uopste drvo, jos je mlad, jedno je igrati klasicnog DC u 4-4-2 drugo je biti jedan od 3 DC i to na SP, plus su ga malo i setali na levog spoljneg (usled povreda). Na kraju krajeva, ne bi VG njemu ni dao sansu u suprotnom.

Link to comment

Jedini igrac koji je vise puta pretrcan na jednoj utakmici na ovom WC od BMI je jos jedan nas target - Mats Hummels. Tako da fino nam se pise  :fantom:

Link to comment

Indi je imao u Fejnordu baš slabu sezonu. Na Wc je bio skroz korektan, a talenat uopšte nije sporan.

 

A Humels je Bog. Sva ova dosadašnja pojačanja su na mestu, Vidal i Humels bi bili real deal.

Link to comment

Meni se Hummels uopste ne dojmi, kiks igrac je a takvi ti ne trebaju u zadnjoj liniji. U finalu u nedelju je bio kriminalan, najslabiji ubedljivo u nemackom timu, a i u Borusiji je znao da zasere. 

 

Inace Vidal je izgleda OFF, navodno LVG je vetovao transfer i trazice neko drugo resenje za tu poziciju.

 

Chelsea navodno dogovorio transfer Felipe Luisa za 20m, ostaju samo detalji oko plate i lekarski da se zavrse. Ovo mi malo iznenadjujuce, nisam uopste citao da se on pominje u Murinjovim planovima. 

Link to comment

Vidić je tek kiks igrač. Ja ti to u fudbalu mnogo ne priznajem. Tamo gde ima puno posla tu se i najviše greši. Pouzdani defanzivac je sintagma naših vinjak novinara. U praksi svi greše, a ti za Humelsa grešiš. Posle Markinjoš najbolji je u ponudi.

 

Felipe Luiz se vezivao za Čelsi još dok je trajala sezona. Bilo je samo pitanje kada će ga završiti.

Link to comment

Humels je odlican i po meni bolji od ovog naseg. U ovom trilingu Humels, Varan, Markinjos ova prva dvojica trenutno imaju prednost.

Edited by borris_
Link to comment

Jos malo o sagi Vidal (jebo ih Vidal):

 

 

Manchester United are concerned about the state of Vidal's knee injury, and want more information before committing to a £34million raid for the Chilean midfielder.

MirrorFootball understands there are fears at the Turin club that a midfielder who relies on such mobility could struggle to recover fully from an injury to his right knee that was sustained last season.

Vidal hurriedly went under the knife in May in a bid to fix his meniscus before the World Cup, but the Chile star was obviously never fully fit and couldn't complete any of the three games he played.

Worries over his knee are believed to be behind the Italian champions' sudden willingness to part with a player that has been key in three successive title wins, allied with the emergence of former United youngster Paul Pogba.

 

Link to comment

Jos malo o sagi Vidal (jebo ih Vidal):

 

Ma ok, jebo ih Vidal, to nije problem, nego je prosto kriminalno kako se klub i dalje odnosi prema sredini terena. Herrera je juren jedno...pa, duze od godinu dana. E sad, Vidal - ako se dobro secam za Khediru se jos tamo polovinom juna znalo da ide iz Reala, mi™ prstom nismo mrdnuli. Mozda je naprasno cela ideja postala da se dovede Blind i...ne znam. Kazem, kad se ne bismo™ ponovo igrali FM-a (Vidal, Di Maria, Hummels...), mislim da bi jednostavno trebalo brzo zbudziti ove relativno do puno jefitnije varijante (Vermaelen, ja bih i De Jonga doveo, sta fali dve godine za 7-8 milki, od Carricka je trenutno verovatno duplo bolji) i onda natenane gledati da li ce nesto da se "otvori" od ovih vecih imena. Nama i dalje ocajnicki treba ono sto Englezi kazu steel na sredini, a toga nema u najavi nigde, osim na twitteru naravno. 

Edited by MancMellow
Link to comment

na ljiljanu, rikija, dzana-kana i leptirca sprcasmo 75M. ostadose nam jos 20M samo od zube, sto bi trebalo da znaci da smo odprilike na pola od onoga koliko smo u mogucnosti + ako zavalimo nekog od ovih nasih nesrecnika za kes (sto nam slabije ide)... sve u svemu nije za sad toliko lose. mozda smo mogli malo jeftinije da prodjemo, no ocigledno je postao trend da se cascavaju prodavci i nismo jedini koji placaju nerealne cene igraca. ostalo je dosta novca da se malo poradi i na zadnjoj liniji. stekli su se uslovi da imamo idealan prelazni rok i najveci smo slepci ako ga sad useremo. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...