Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daj mi 3 bolja centralna beka od njega u prošloj sezoni? Evo ja kažem, i to eventualno, Teri i Kompani

 

ne znam ko je bolji a ko nije, ali meni nekako taj kosielni nije previse pouzdan. kad god gledam arsenal uvek napravi neko sranje. imam utisak da je mistake prone...

Link to comment

I dajte vise jednog DC pa da putujemo™ u Ameriku na miru.

 

Ma nema sanse to do petka (cenim, osim ako LVG ne dovede nekog direktno sa sobom u sredu da potpise). Cak i ako je ovo sa Vidalom ozbiljno, i to sumnjam da ce bas zavrsiti u naredna 3 dana.

 

E a da, zavrseno ovo sa Adidasom. Na kraju 120m dolara godisnje. Kad se tome doda i 85m dolara godisnje od Chevroleta - 1  :Hail: za marketing department

Edited by MancMellow
Link to comment

Cenim i da ce neki Adidasov ekskluzivac stici u paketu, ako ne ovog onda sledeceg leta... :fantom:

 

Jutros vidim pominje se Blind, ali i Martins Indi, sto me pomalo plasi posto je decko drvo, a takvih imamo na pretek. 

 

 

Plus je na vidiku potencijalni problem zvani kapitenska traka. Rooney vec vidjen, ali LVG navodno preferira svog coveka Robina, ako se tu zakrve precrtati odmah i ovu sezonu. Mada kapiram da ce matori odigrati takticki, nije valjda lud da odmah po dolasku puca sebi u nogu. 

Edited by ducca
Link to comment

Ma nema sanse to do petka (cenim, osim ako LVG ne dovede nekog direktno sa sobom u sredu da potpise). Cak i ako je ovo sa Vidalom ozbiljno, i to sumnjam da ce bas zavrsiti u naredna 3 dana.

 

E a da, zavrseno ovo sa Adidasom. Na kraju 120m dolara godisnje. Kad se tome doda i 85m dolara godisnje od Chevroleta - 1  :Hail: za marketing department

Pih. Nama Katar daje 200M€ za reklamu turisticke agencije.

:Hail: za département marketing

Link to comment

Pih. Nama Katar daje 200M€ za reklamu turisticke agencije.

:Hail: za département marketing

 

Fora je u tome sto nas™ dil priznaje UEFA posto nije insajdersko sponzorstvo nego 1 genuine business  :fantom:

Link to comment

Plus je na vidiku potencijalni problem zvani kapitenska traka. Rooney vec vidjen, ali LVG navodno preferira svog coveka Robina, ako se tu zakrve precrtati odmah i ovu sezonu. Mada kapiram da ce matori odigrati takticki, nije valjda lud da odmah po dolasku puca sebi u nogu. 

 

Ja mislim da bi Rooney imao veliki uticaj da nije dva puta gledao kako da se izmigolji iz kluba/sebi maksimizira platu. Ovako, ako se bude mnogo bunio... Mislim, Rooney ima 28, a RVP 31 godinu. Nek nosi RVP jednu sezonu ako je to toliki cef LVG-u, posle nek uzme Rooney. Setale su se kod nas™ kapitenske trake, nije da nisu...

Link to comment

Fora je u tome sto nas™ dil priznaje UEFA posto nije insajdersko sponzorstvo nego 1 genuine business  :fantom:

I nas priznaju, samo su podjelili sa dva dusmani. Opet, tu smo negdje.

Département marketing :Hail:

Link to comment

I nas priznaju, samo su podjelili sa dva dusmani. Opet, tu smo negdje.

Département marketing :Hail:

 

:D

 

Nego, izgleda da se nesto iskomplikovao posao sa Di Mariom (mada ovo nije za ovaj topic). Ko zna sta se tu desava. A posto se ponovo nesto United pominje, ja samo da preventivno kazem da nisam nesto previse odusevljen idejom da tresnemo™ 40-50m na navalnog igraca dok ce odbranu da nam™ igra Martins Indi ili kako se vec zove...

Link to comment
Manchester United has reached a ten-year agreement with Adidas for a global technical sponsorship and dual branded licensing deal for a minimum guarantee of GBP 750 million, subject to certain adjustments, beginning with the 2015/2016 campaign.

 

Link to comment

Cenim i da ce neki Adidasov ekskluzivac stici u paketu, ako ne ovog onda sledeceg leta... :fantom:

 

Jutros vidim pominje se Blind, ali i Martins Indi, sto me pomalo plasi posto je decko drvo, a takvih imamo na pretek. 

 

 

Plus je na vidiku potencijalni problem zvani kapitenska traka. Rooney vec vidjen, ali LVG navodno preferira svog coveka Robina, ako se tu zakrve precrtati odmah i ovu sezonu. Mada kapiram da ce matori odigrati takticki, nije valjda lud da odmah po dolasku puca sebi u nogu. 

 

S obzirom na Van Galovu reputaciju cenim da bi Runiju najbolje bilo da ćuti i da radi tačno ono što mu se kaže. Ukoliko bude pokušavao da isteruje nešto na račun staža u klubu neće se dobro provesti. Van Gal nije imao nikakav problem da Rivalda 2000. izbacuje iz tima dan pošto je dobio zlatnu loptu jer je kukao da neće da igra više po levoj strani.

Link to comment

Ma nema sanse to do petka (cenim, osim ako LVG ne dovede nekog direktno sa sobom u sredu da potpise). Cak i ako je ovo sa Vidalom ozbiljno, i to sumnjam da ce bas zavrsiti u naredna 3 dana.

 

E a da, zavrseno ovo sa Adidasom. Na kraju 120m dolara godisnje. Kad se tome doda i 85m dolara godisnje od Chevroleta - 1  :Hail: za marketing department

 

Nek im se prikljuce nakdnadno prva tekma je tek za 10 dana ;)

Link to comment

Nek im se prikljuce nakdnadno prva tekma je tek za 10 dana ;)

 

Veoma su kontradiktorne vesti u vezi bilo kog budućeg transfera. Ako bi me sad pitao šta mislim za koga je najveća šansa da ga kupujemo™ u neko dogledno vreme mislim da bih rekao 1)Vermaelen 2)jedan od Holanđana (hopefully Blind ili De Vrij, nadam se ne BMI). Ostalo je ili na prilično dugom štapu ili klubovi ludački dobro kriju pregovore, a to mi je malo teško da poverujem...

 

FWIW, na MUTV-u su rekli da postoji šansa da do odlaska u US potpišemo™ još dva igrača

Edited by MancMellow
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...