Jump to content
IGNORED

Evroazijska Unija - to je ta Evropa kojoj težimo!


Filipenko

Recommended Posts

On 10.8.2020. at 0:24, Bogotac said:

odrao ih brka na izborima,rutinski

 

49 minutes ago, Bogotac said:

Belorusi neka vide kako je prosla i prolazi Ukrajina,moguce da ce proci i gore od njih,sobzirom na strateski znacaj polozaja zemlje.

 

4 minutes ago, Bogotac said:

Ne ucitavaj nesto sto nije receno

 

pa reci

 

ovo sve nešto nedorečeno

Link to comment
30 minutes ago, Bogotac said:

Ne ucitavaj nesto sto nije receno

Upravo je rečeno to što sam interpretirao. Ako belorusi ne ućute uleteće im "mali zeleni" i napraviće sranje kao u Ukrajini. Jer je to "strateški" interes "velikog brata".

Ako ti sam ne razumeš šta si napisao to je tvoj problem.

Link to comment
3 hours ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Iz njegovog posta nisam video da brani Luku, napisao je da medicinska sestra i lekar specijalista u Belorusiji zajedno imaju porodični budžet gotovo manji nego singl medicinska sestra u Srbiji. To je baš poražavajuće čak i kad se uzmu sve olakšice koje tamo država daje. Post je bio pošten, ni za, ni protiv, nego je čovek opisao šta je video tamo. 

Tačno tako.

Nego, da li Bjelorusi imaju suficit u spoljnoj trgovini sa susjedima?☺

Link to comment
30 minutes ago, Luther said:

Upravo je rečeno to što sam interpretirao. Ako belorusi ne ućute uleteće im "mali zeleni" i napraviće sranje kao u Ukrajini. Jer je to "strateški" interes "velikog brata".

Ako ti sam ne razumeš šta si napisao to je tvoj problem.

Ne,i dalje je to tvoja interpretacija recenog,a stvar nije tako jednostavna,ima dve strane.

Link to comment

Ako je stigao do ovde, lično da se brani šmajserom - konjec!

Ovo liči na potpuni kraj i fizičku eliminaciju.

Edited by zmanic
Link to comment
27 minutes ago, Tutankamon said:

Ako je ovaj psihopat sam sa svojim sinom (ovaj u punoj ratnoj opremi), meni se čini da su ga svi napustili...da se prerano ne radujem

Sta ti ocekujes da ce se desiti sa zemljom kad ovaj ode?

Link to comment
×
×
  • Create New...