Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Lalatović je učio i sprovodio fudbal u Zvezdi, od pionira do trenera. Razumem da ovi čobani i kriminalci koji su oteli klub ne poštuju Zvezdinu decu i veterane, da šamaraju i rasteruju, ali da Zvezdaši uživaju u tome to je zanimljiv fenomen

 

iskreno, ne znam dal me je vise nervirao kao igrac ili kao trener. a tu bajku, od pionira do prvog tima, bi verovatno prosao svako kome je stric (voja lalatovic) klupski funkcioner, koji se kasnije proslavio onom aferom sa prodajom mesta u prvom timu za 40k evra http://www.sportal.rs/news.php?news=27705

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Ja sam ga voleo kao igraca al je kao trener nula.

 

http://mondo.rs/a797328/Sport/Fudbal/Nenad-Lalatovic-oprostaj-od-Crvene-zvezde-Burna-konferencija-za-medije-VIDEO.html

 

On je poručio da mu je drago što je u jednoj anketi dobio podršku navijača da i naredne sezone ostane na klupi.

"Navijači su videli nešto dobro što sam radio godinu dana i ispunio sam očekivanja da afirmišemo mlade. Zvezda mi nije usputna stanica, ovde sam jer volim klub", rekao je Lalatović.

 

:blink:

 

U svim anketama koje sam ja video imao je podrsku 2-5%

 

Ova je verovatno bila na nekom grobarskom forumu jer bi oni mnogo voleli da ostane.

Edited by katamaran
Link to comment

Lalalatovic je lik koji je otišao iz Šahtjora jer je rekao da u Donjecku nema gde da se izadje ili tako nešto beše?

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ubiće nas te emocije™, svako ko je igrao u klubu mora biti nedodirljiv izgleda.

Plus one fore oko dovođenja igrača "od malih nogu navijam za Zvezdu, to što veze nemam nije bitno".

Link to comment

Nije on ni hteo da ide u Ukrajinu, ali se žrtvovao da bi svi zajedno uzeli više para. Ne sumnjam da je jedva čekao da pobegne odande

Link to comment

Koroman uzeo trofej. Nije bilo loše ovo na kraju, vode i čuvaju rezultat na polovini Vojvodine, nisu im prešli centar u završnici. Mada je i to uglavnom do snage i fizičke pripreme, ali dobro je da se nisu podsvesno™ povukli

Edited by levi
Link to comment

Koroman uzeo trofej. Nije bilo loše ovo na kraju, vode i čuvaju rezultat na polovini Vojvodine, nisu im prešli centar u završnici. Mada je i to uglavnom do snage i fizičke pripreme, ali dobro je da se nisu podsvesno™ povukli

 

Jos je rano ali ima par zanimljivih klinaca. Ovaj Mihajlovic, ako mu neko objasni da je fudbal kolektivni sport, bi mogao biti interesantan igrac.

 

Milunovica pod hitno saltati na odbojku ili kosarku, em je previsok em po konstituciji izgleda da je sklon gojenju. Jeste simpaticno da klinac od 202 sa 16 godina igra fudbal ali on se od tog sporta nece 'leba najesti.

Link to comment

Koroman uzeo trofej. Nije bilo loše ovo na kraju, vode i čuvaju rezultat na polovini Vojvodine, nisu im prešli centar u završnici. Mada je i to uglavnom do snage i fizičke pripreme, ali dobro je da se nisu podsvesno™ povukli

 

Nisam siguran da je toliko do fizičke snage. Imalo se šta videti ovih sedam dana. Kovač, Rakić, Joveljić i Mihajlović su se pokazali kao malci na koje treba obratiti pažnju. Tomašević, Terzić i Sićević su takođe imali svoje dobre momente. Svi oni moraju da napreduju, ali i da ispravljaju neke loše navike. Dosta su klinci umorni zbog broja mečava, pa vrlo brzo ostaju bez daha. Verujem da bi to delovalo daleko bolje da su mečevi bolje proređeni.

 

Nisam siguran kako će Milunović da prođe kao profi fudbaler, za ovaj nivo ima koordinaciju, ali se bojim da to neće dugo da traje. Ne kupujem ni desnog beka, ne sećam se kako se zove (asistirao je kod pobedonosnog gola).

 

edit. Zličić iz Vojvodine je izuzetno interesantan igrač.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Nesto gledam ovaj gol Mihajlovica i pitam se koliko igraca iz naseg prvog tima je sposobno da u 16 primi loptu na grudi, spusti je, zagradi se, popravi poziciju i sutne na gol. Jeste da su klinci konkurencija ali je lepo videti igraca da smisli i izvede jednu relativno prostu fudbalsku radnju koja je misaona imenica za fudbalere tipa Orlandica, Despotovica, Gavrica i slicnu ekipu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...