Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Trenutno se igra turnir generacije 1999. u okolini Bjeljine, mislim da je Savo Milošević organizator i da učestvuje dosta timova iz regiona. Trener Zvezde je Ognjen Koroman i to nam je najtalentovaniji tim u mlađim kategorijama. Danas su dobili Velež 8-2 i igraju izuzetno dobro. Nisam danas gledao Ip (dobili smo 6-0), ali sam video dva odlična klinca u IIp, Rakić (štoper, sve skuplja pozadi i organizuje napade) i Terzić koji igra po levoj strani. Par drugara mi je pričalo da su klinci izuzetno talentovani.

 

Sutra igramo drugi meč.

 

edit. Prenosi su na SportKlubu.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Klince je vodio neki drugi trener do zimus, ali je on otišao (u FSS, ako se ne varam), a Koroman i Pižon su bili asistenti/savetnici. Nakon toga je preuzeo Koroman. Igraju baš dobar tehnički fudbal i Koroman zahteva na tom načinu igre (kao i prethodni trener). Koroman kao osoba je seljak.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Zvezda je stabilizovala omladinsku školu od kako je Terzić tu, što je i bilo očekivano. Igrači ne beže, potpisuju ugovore. Naravno, ne može da utiče na primarne selekcije u većini generacija, ali imam utisak da omladinska škola ne liči na cirkus, kao ranije.

Link to comment

Klince je vodio neki drugi trener do zimus, ali je on otišao (u FSS, ako se ne varam), a Koroman i Pižon su bili asistenti/savetnici. Nakon toga je preuzeo Koroman. Igraju baš dobar tehnički fudbal i Koroman zahteva na tom načinu igre (kao i prethodni trener). Koroman kao osoba je seljak.

 

 

Bas zbog ovog zadnjeg i pitam. Mislim u tim godinama se formira i jos nesto pored sutanja lopte a uz broj treninga koji oni imaju, rekao bih da je i uticaj jednog Koromana prilican.

Link to comment

Secam se dok je jos igrao u ekipi s Kastiljom, Barkosom, Molinom i mucacosima, kad je lansiran novi sajt FKCZ... Bio je odeljak o biografijama igraca, kao leksikon u osnovnoj, i sad fazon na pitanje koje im je omiljeno pice, svi odgovore kola, sveps, voda, borovnica, samo Koroman kaze : rakija kruska.  :lolol: 

Je l' on bese patosirao onog smotanog kosijanera Dukica (Hajduk, Jagodina) u tunelu? Kakav je to guzonja bio.  :naughty:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...