Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Da mu ponude- Lalat bi odmah prihvatio i izjavio kako je jeo govna da su ga ponele emocije.

Na njegovu žalost, UO mora pronaći novu zabavu za navijače u vidu novog klovna na klupi.

Link to comment

nije on sa pinto ili bajević da napusti brod koji tone, ovde je otvorio dušu i priznao fudbalskoj javnosti da je raspolagao sa slabim igračima

 

 

 


 Lalatović: Bolje da ne kažem šta sve mislim, u zemlju bih propao da mogu

Trener fudbalere Crvene zvezde Nenad Lalatović bio je revoltiran posle poraza od kragujevačkog Radničkog sa 2:1 u 28. kolu Jelen Superlige.
"Ne znam šta da kažem, možda je bolje da ne pričam mnogo vruće glave. Zaslužujem kritike, da mogu u zemlju bih propao zbog ovakvog odnosa prema igri. Rekao sam igračima da možda i nisu krivi jer ne znaju u kom klubu igraju,  oni se nisu ni oznojili, možda ni ja nisam za Zvezdu, ali ovo nije ni 80 odsto ovih momaka. Zvezdi treba novi trener u novoj sezoni, ali i 12 novih igrača", rekao je Lalatović, i dodao:
 
"To što sam pričao da imam najbolji tim je da ohrabrim igrače, kada idem u bitku, ja moram da hrabrim svog vojnika.. Zamislite da sam rekao šta mislim. Videćemo da li ćemo biti drugi, biću uz ekipu do kraja, neću kao Sa Pinto da se okrenem i odem, rekao sam da ću poginuti i poginuo sam hrabro. Najbitnije je da klub stane na noge i isforsira klince, opet kažem, ja sam kriv, ali sada je kasno. Ne brinem ko je iz kluba stao iza mene ili nije, meni je najvažnije da moja porodica stane iza mene, a oni moraju da trpe zbog moje nervoze i da me pune pozitivnom energijom koju im oduzimam, a sve zbog kluba", dodao je trener Zvezde.

 

 

- biće opet show program ovog leta i dovođenja novih desetak igrača, neka se pripremi rajo božović :lolol:

 

Link to comment

Dovedes Noja, celavog rekreativca iz Nisa, izvesnog Cvetkovica iz Krusevca, i onda kazes "oni ne znaju gde su dosli"  :isuse:

 

Tako sipka proziva razne dunstere koji igraju u Zvezdi, pa kazu "vi nemate pojma sta znaci Zvezdin dres", pa tako i ovaj lazni trener.

Link to comment

Neka bude Bard ili Ciro Blazevic. Bar ce biti zanimljivo slusati ih, a kurac od fudbala nam ne gine u svakom slucaju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...