Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Simpaticna utakmica dva nizerazredna tima. Katai najbolji.

 

Cvetkovic je... pa, ne znam... prosto je tesko poverovati da takav igrac igra prvu ligu Srbije, a o tome da nosi Zvezdin dres da i ne govorim.

Link to comment

lalatović slavi kao da je uzeo titulu u bariju

 

:0.6:

 

Steta sto mu neki baja sa severa ne doturi baklju, vitlao bi k'o shimpr na miroslavu onomad...

Link to comment

Grupu smo vec prosli na pripremama. Sad slavimo ostanak vrsnog stratega.

 

 

vitlao bi k'o shimpr na miroslavu onomad...

 
Skinuo bi jaknu i zavitlao njome.
Edited by katamaran
Link to comment

Simpaticna utakmica dva nizerazredna tima. Katai najbolji.

 

Cvetkovic je... pa, ne znam... prosto je tesko poverovati da takav igrac igra prvu ligu Srbije, a o tome da nosi Zvezdin dres da i ne govorim.

 

Panjina je Cvetković. Dva defanzive iz prekida, sa njihove polovine izvode prekid, oba puta Cvetkovića nigde na desnoj strani, cela linija mora da se pomera u desno, jednom Jovanović jednom Rajković su intervenisali. I na kraju je uspeo da uđe saigraču u putanju da ga omete u izbijanju lopte nakon čega su imali ovaj sl. udarac u 94. minutu.

 

Meni je Parker ok, bolji mi je na krilu nego u špicu. Katai ima fudbalsko znanje, ali je još uvek nespreman da igra fudbal. Ristić odličan, Stojanović dobar. Njih dvojica izvode prekide po mom ukusu, samo nema ko da skoči.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Meni je utisak utakmice da smo mi vratili Noja a pustili ovog malog Antica u Jagodinu. Da nam Nesta i Kanavaro igraju u sredini odbrane imali bi problem da zatvore ova dva idiota na bekovima. Bilo bi interesantno videti gde su bili i Andjelkovic i Cvetkovic kad smo primili prvi gol.

Link to comment

Panjina je Cvetković. Dva defanzive iz prekida sa njihove polovine izvode prekid, oba puta Cvetkovića nigde na desnoj strani, cela linija mora da se pomera u desno, jednom Jovanović jednom Rajković su intervenisali. I na kraju je uspeo da uđe saigraču u putanju da ga omete u izbijanju lopte nakon čega su imali ovaj sl. udarac u 94. minutu.

 

Meni je Parker ok, bolji mi je na krilu nego u špicu. Katai ima fudbalsko znanje, ali je još uvek nespreman da igra fudbal. Ristić odličan, Stojanović dobar. Njih dvojica izvode prekide po mom ukusu, samo nema ko da skoči.

 

Katai koliko god da je nespreman za Stojanovica i Ristica je desetobojac. Na kraju je on otisao na zadnjeg veznog kad je video da ne mozemo da pipnemo loptu i povukao par akcija. Parker je OK, izgresio se danas za sve pare ali ocigledno je da zna fudbal.

 

Ne znam sta ti se tacno dopalo kod prekida, onako se obicno centrira na treningu kad hoces malo da protegnes golmana. Za taj ulazni centarsut je najbitnije da je natempiran tako da ne udje u golmanovu zonu a Peric ih je danas sve kupio kao kruske.

Link to comment

Ne znam sta ti se tacno dopalo kod prekida, onako se obicno centrira na treningu kad hoces malo da protegnes golmana. Za taj ulazni centarsut je najbitnije da je natempiran tako da ne udje u golmanovu zonu a Peric ih je danas sve kupio kao kruske.

 

Napredak mi se sviđa, nakon što su pod uticajem Milijaša cepali balone na koje bilo koji iznad prosečni golman može da popije kafu i uhvati loptu, prešli su na to da lopta putuje sekund. Naredni korak je da probaju da oteraju loptu u zonu dalje od golmana i da osmisle nešto sem nekog random postavljanja, ali za to mora i trener da podmetne leđa, umesto da se raduje kao dete nakon pobede u Jagodini.

 

Inače sam uvek više cenio centaršuteve kada dešnjak šutira iz desnog kornera i kontra, mada vidim da većina trenera to ne praktikuje. Uvek sam imao utisak da to više zbunjuje golmane, jer im lopta beži, za razliku od toga kada se se izvodi desni korner kontra nogom, jer tada lopta mu dolazi.

Link to comment

Napredak mi se sviđa, nakon što su pod uticajem Milijaša cepali balone na koje bilo koji iznad prosečni golman može da popije kafu i uhvati loptu, prešli su na to da lopta putuje sekund. Naredni korak je da probaju da oteraju loptu u zonu dalje od golmana i da osmisle nešto sem nekog random postavljanja, ali za to mora i trener da podmetne leđa, umesto da se raduje kao dete nakon pobede u Jagodini.

 

Inače sam uvek više cenio centaršuteve kada dešnjak šutira iz desnog kornera i kontra, mada vidim da većina trenera to ne praktikuje. Uvek sam imao utisak da to više zbunjuje golmane, jer im lopta beži, za razliku od toga kada se se izvodi desni korner kontra nogom, jer tada lopta mu dolazi.

 

Izmisljaju toplu vodu. Taj ulazni centarsut je opasniji direktno po gol, dovoljno je ponekad samo malo da neko skrene loptu i da ona udje. Medjutim, moras da znas da ga izvedes kako treba, ostro i sa velikim efeom, inace je lak plen za golmana. Treba tehnika za to koju nijedan nas igrac u ovom trenutku ne poseduje. Trik je da umes da dignes loptu a da je ne pokupis isuvise nisko jer onda gubi na ostrini i predugo/presporo pada. Cak i Milijas koji je imao fantasticnu "kiflu" mucio se sa tim kornerima. Mihajlovic, na primer, je bio velemajstor za te lopte, on je mogao kad god je hteo da spusti loptu na kontra rogalj a da golman ne moze ni da joj prismrdi. Piksi takodje.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...