Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

moze li neko da mi kaze ko su ovi ljudi sto igraju za zvezdu?

 

znam lazovica, njega ne morate

 

i rajkovica

Edited by Timmi
Link to comment

moze li neko da mi kaze ko su ovi ljudi sto igraju za zvezdu?

 

znam lazovica, njega ne morate

 

i rajkovica

Cvetkovic- drvo iz Napretka desni bek

Lazic i Jovanovic - Zvezdina deca, Jovanovic mega talenat

Ristoc- Zvezdin klinac najbolji nas igrac

Stojanovic- celavi veteran, igrao u Radnickom iz Nisa nekad talenat

Parker- dosao iz Domzala, nekad igrao u Cempionshipu

Katai- exVosa

Orlandic- najbolji igrac iz CG od 24 godina

Link to comment

Bijesni Orlando. :lolol: 1 kvalitetan komad drveta ali trci, skace i bori se kao onaj poslovicni puz iz vica o Crnogorcu.

 

Dve fore s malog fudbala koje je prodao Stojanovic Jagodincima i 2:0. Nema Savicevica, Gavrince i Kovacevica i odmah se igra napred solidno, ali s ovom postavom se ne moze igrati protiv ozbiljnijih ekipa pozadi. Pavicevic umesto Cvetkovica, Ristic napred umesto jednog od dvojca Katai - Parker ili Parker unutra a Bijesni Orlando na klupu, Grujic na Risticevo mesto i to je to.

Link to comment

Curilo do gola, ali smo se popravili nakon toga. Za razliku od prvog meča, dosta smo konkretniji. Katai je umro na terenu, dobrih 10 minuta pre poluvremena.

Link to comment

Nije Orlando bas toliko los.

 

Spor je do bola, ali je imao dva dobra poteza koja nisam očekivao. Ako ništa drugo vezuje igrače za sebe.

Link to comment

Mislim da je Jagodina teren koji nam lezi i vise od Marakane. Tamo kad igramo uvek festa. Meni jedino krivo sto u poslednje vreme propustam to gostovanje :(

 

To ko da nije JSL, bude bas fin provod ceo dan :D

 

Imali smo srece jer da je Jagodina uvalila neki od ona dva zicera, ne bi se povezali do sutra. Ovako, jedna dobra kontra i eto malo fudbala. Kakav takav, ali fudbal. Oba gola su fudbalskija od svega sto smo odigrali jesanas posle 3. kola... 

 

Ristic je svakako nas najbolji igrac. 

Link to comment

Ma u poredjenju sa Despotovicem, Orlandic je veliki napredak. Dosta trci, jak je i kupi ove duge lopte vecinom. Videcemo jos kakav je sa loptom u nogama, da je uspeo da iskoristi onu sansu , veoma pozitivnu sliku bi ostavio. 
Ristic malo slabiji nego inace, bolje bi bilo Grujic tu da zaigra s obzirom da je dosta bolji u odbrani. Sve u svemu, nije toliko lose. Nije mi bas najjasnije sta Katai igra, ali eto ima sad alibi ovim golom.

Link to comment

Nije Orlando bas toliko los.

 

To sam i ja bio na korak da pomislim a onda je opalio po onoj lopti koju mu je gurnuo Katai i sve mi je bilo jasno. Vise bismo imali koristi od njega protiv Nislija ali za tako nesto je potrebno da nas trener malo skautira protivnicku ekipu. Nije ovo toliko lose bilo sto se postave tice, tim pre sto su sanse Jagodinaca dosle u prvim minutima protiv odbrane koja u ovom sastavu nije igrala nikad i sa Risticem na zadnjem veznom ali u ovoj postavi se bukvalno za pola tima ne moze proceniti sta tacno oni igraju i gde treba da se krecu na terenu. Mesecima vec pricam da nam igru ubija Kovacevic pre svih ostalih i cim njega nema odmah smo u prilici da povezemo dva-tri pasa a da gledaoci ne umru od smeha.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...