Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Meni se ucunilo da si ti bio prvi. Tako sam ja svojevremeno Kaludjera prekrstio u Ofsajderovic pa se rasisrilo :)

 

na osnovu utiska samo iz ovog meča (nisam gledao vaše pripreme) postoje realne šanse da i parker dobije sličan nadimak.

Link to comment

Nisu ni počeli kako valja, a već me ubiše u pojam. Ovaj Laltović je klasični nemač pojma. Izem ti formaciju sa jednim napadačem u ovoj ligi i pripreme bez kondicionog trenera, i igrače poltrone koji ti igraju a ne znaju da se sastave sa loptom, a kamo li da sastave 2 ili više pasova. On počinje utakmicu a najbolji mu igrači sjede na klupi. Pa da barem igramo sa tim mladim momcima, ne bi mi bilo ni žao da se borimo za opstanak. Sramota.

Link to comment

Jbt, kako smarate sa tom kuknjavom oko mladih nada. :yawn2:

Mlada nada bezmudi Vukan, mlada nada kikser Lazic, mlada nada sto sansi jedan gol Jovic, mlada nada Tenk itd. Isti bre nemači pojma kao i ovi nesrecnici sto smo ih dovukli. Jedini igrac koji bi mogao da igra u nekoj staroj Zvezdi je Rajkovic. Ostalo-mlado, staro- gologuzija. Svaka cast Terzari ako je te mlade nade vec tapnuo...

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Lazić je juče uz Rajkovića bio najbolji igrač CZ. Nisu odigrali ni jedan ni drugi bez greške, ali sam zadovoljan. Pavićević je zato sa druge strane odigrao verovatno najgori meč za CZ od kako je došao. Jedna od najvećih grešaka je njegov ostanak u timu. Pogotovo zato što se nije moglo znati da će se Luković povrediti.

Link to comment

 

NENAD LALATOVIĆ: U Turskoj smo pobeđivali jer smo imali tri obroka!

Trener Crvene zvezde u intervjuu za Kurir i Mocartsport je otkrio zašto su crveno-beli briljirali u Turskoj, a u Nišu nisu mogli da priđu golu protivnika.

Autor: Hotsport.rs

 

– Nismo odigrali na nivou, a ako je neko kriv, onda sam to ja. Nema razloga za nervozu i dizanje tenzije. Neću da zbog remija u Nišu skinem nekome glavu, ali hoću da se pojedem što nismo pobedili. Mogu da kažem da mojim igračima nije lako. Nemoguće je da je tolika razlika između igara u Turskoj gde je sve plaćeno i sve im je za džabe i izdanja kada se vrate u Beograd – rekao je šef struke Crvene zvezde i nastavio:

– Na pripremama su imali tri obroka, užinu, sokove, nema stresa. Ovde imaju mnogo privatnih stresova, ali o tome ćete morati sa njima. Ne daj Bože da smo izgubili. Odrubili bi nam glavu kao da ovde teku milioni.

 

 

 

Ok That's it, Talking Poo is where I draw the line.

 

Dok je ovo u klubu navijam za protivnike.

Link to comment

Danas sam čuo neku statistiku da je Lalatović najgori trener Zvezde ali ne znam da li u istoriji ili u poslednjih 40 godina. 

 

Uglavnom imao je niz od pet utakmica bez pobede ili tako nešto...

 

Je li to tačno? Nisam pratio ovu sezonu nimalo. 

Edited by McCabe
Link to comment

Na Mocartu pominju poslednjih desetak godina. Ja iskreno sumnjam da u istoriji postoji neko ko mu je iole konkurencija.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/lalatoviceva-crna-serija-jedan-od-najneuspesnijih-trenera-zvezde-u-poslednjih-deset-godina/98124

 

sta reci kad smo dali 18 golova na 16 utakmica  :ph34r: Iz kupa smo valjda ispali sa 1:0 pa je ova statistika jos grdja.

 

Nije bilo dovoljno uzina i sokica.

Edited by katamaran
Link to comment

Danas sam čuo neku statistiku da je Lalatović najgori trener Zvezde ali ne znam da li u istoriji ili u poslednjih 40 godina. 

 

Uglavnom imao je niz od pet utakmica bez pobede ili tako nešto...

 

Je li to tačno? Nisam pratio ovu sezonu nimalo. 

 

mislim da je i srpski murinjo imao takav niz

Link to comment

Sta je tacno problem, pretpostavljam, sa drugom recenicom? Meni vrlo verovatno zvuci da potencira probleme sa neisplacenim platama, pritiscima na igrace kao u slucaju Lazovica, Mijailovica i ko zna koliko njih cije price ne dodju do medija. Jeste da zvuci kao bedan alibi, ali kamo lepe srece da je Lalatovic jedini krivac za taj remi i 18 datih golova i da sad zbog njega treba navijati za protivnike. Ako cemo o golovima, pa od odlaska Zigica i cele te generacije se Zvezda nije nadavala golova u domacoj ligi, i Pizon i Robi su svoje dobre rezultate imali sa malo postignutih golova.

 

edit: sto se tice golova, primljenih 6 golova na 16 utakmica se izgleda ne uzima u obzir. Proverio i prethodne sezone, cak i je i ta generacija sa Zigom oko 2 gola po utakmici, sve prethodne oko 1.5 golova. Realno je ocekivati da ce i ovaj tim podici prosek u ostatku sezone, ali otom potom.

Edited by casperbgd
Link to comment

Pa nije bas da nije do lalatovica. Nije sami do njega ali svakako je mnogo do njega. Od njegovog dolaska doveli smo vise od 20 igraca. Ajd da kazemo da neke nije trazio al velika vecina su njegove zelje. Od gavrica preko bosancica pa do cvetkovica. Ove izmedju da i ne pominjem. Nije problem cak ni to. Cuka poimence nije bolja od nas naprotiv. Ali cuka igra fudbal. Cuka pravi sanse pa ponekad da i gol. Mi ne da nemamo igru nego je radost kad stvorimo sansu. Pride milojevic nije neki vrh trener, cist prosek... A lala jos na sve ovo trazi jos igraca...

 

Prica se o nekoj tecnoj igri na pripremama? Ja to bas i nisam video. Samo smo umuljali po neki gol... To je jedina razlika.

 

Slavisa takodje nije imao igru ali je imao prekide. Nama su danas prekidi gori nego kod kristica. Mi nemamo nikakvu igru. Radnicki nas je ubio na sredini gde nismo mogli do lopte da dodjemo. Sto je duze trener mi izgledamo sve gore i gore... Nije on kriv. Zelju ima, znanje ocito ne, greska je do onih koji su odlucili da mu daju da se dalje igra a vidi se da od toga nema nista.

Edited by adasevic
Link to comment
Sta je tacno problem, pretpostavljam, sa drugom recenicom? 

 

 

Jeste da zvuci kao bedan alibi,

 

Sa Lalatovicem smo zaboravili kako izgleda dati gol ali zato novi izgovori stizu svake nedelje. Visoka trava, los teren, protivnik koji se brani, nestasica sokica i uzina... 

 

sto se tice golova, primljenih 6 golova na 16 utakmica se izgleda ne uzima u obzir.

 

Kada budem navijao za Napredak mozda cu biti zadovoljan time. Radije bih i da smo primili 32 gola do sada al da smo dali 50+ i ponekad i pobedili. Ovaj u ovoj nesrecnoj ligi u 16 utakmica uspeva 7 puta da ne pobedi. Nema koji tim sa dna tabele nam nije otkidao bodove.

 

Realno je ocekivati da ce i ovaj tim podici prosek u ostatku sezone, ali otom potom.

 

Meni je realno ocekivati da nastavimo jos gore. 

 

timovi sa dna tabele su dali 13-15 golova a jedna Zvezda cak 18  :ph34r:

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...