Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Lalatovic je car. Dao je Radnickom pet igraca fore a onda je izmenama smanjivao do dva igraca fore, jer ima samo tri izmene. Da u fudbalu ima pet izmena mozda bismo do kraja utakmice igrali i sa 11 igraca, ovako smo bili prinudjeni da 90 minuta trpimo Savicevica i Kovacevica.

 

Ovi nasi klinci pod hitno treba da traze ispisnice i da odu, propasce kod ove budale.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Lalatovic je kategorija za sebe. Bobijev mali je ozbiljan trener za njega.

 

Jedino Kristic i Kratko su otprilike taj nivo. Al oni bar nisu valjali svoju robu preko Zvezde. Ovaj doveo pola Napretka i jos mu je malo.

Link to comment

Lalatovic je car. Dao je Radnickom pet igraca fore a onda je izmenama smanjivao do dva igraca fore, jer ima samo tri izmene. Da u fudbalu ima pet izmena mozda bismo do kraja utakmice igrali i sa 11 igraca, ovako smo bili prinudjeni da 90 minuta trpimo Savicevica i Kovacevica.

 

Ovi nasi klinci pod hitno treba da traze ispisnice i da odu, propasce kod ove budale.

Propašće u ovom klubu, meni je svako ko pristane da radi u CZ (uključujući i trenere) zreo za psihološku evaluaciju. Tako da ako nije Lalatović budala na klupi, jeste neka druga budala. Ovdje iole pametnog možeš da dovedeš samo prijetnjom ili na prevaru, a svako ko se zadrži duže od dvije sedmice automatski potpada pod definiciju budale.
Link to comment

ovaj tralalatović kao da je zvao marka nikolića da ga pita koje igrače da izvede na teren a koje da zakuca na klupu. :D 

 

kad vidim ko vam je bio na klupi, to dodje slično kao da smo mi recimo držali na klupi drinčića, škuntelara i lazovića...kao završiće ovi na terenu posao. nije nego..

Link to comment

Kaže "na pripremama smo igrali na tepihu, a u Nišu njiva". Pa šta si koji kurac išao na pripreme na terenu koji nećeš imati prilike da vidiš u toku sezone, bolje da ste ostali ovdje i otišli do nekog poljoprivrednika na par dana, manje ni koštali, nešto zaradili i spremili se za sezonu. Ovako, ako ti se ne sviđa, a ti i 80% tvoje ekipe idite da igrate ljetnju ligu Hotela Antalije cijele sezone.

Edited by James Marshall
Link to comment

Poslednja izmena je bila veoma intresantna. Desni bek je izasao i mi smo prosro to nesto ostavili prazno. Onaj mucenik iz radnickig je mahao i mahao al nislije nikako da skontaju da treba da probiju po toj strani. Mi fzdbal ne igramo i to je ocekivano. Imamo po 3 igraca za svako mesto a niko od njih ne zna koji je kriterijum za ulazak u prvih 11. Parker mi je delovao kao potencijalno pojacanje. Brz je, nije sa loptom na vi ali moglo je da se vidi i zasto je tu gde jeste. Onaj zakasneli pas lazovicu koji je potpuno ispizdeo, pa pracenje ofsajda... Mada rekao bih da se samo uklopio... Sem rajkovica niko vredan pomena. Mozda rile al prrmalo je igrao...

 

Sto se tice poslednjeg kornera... Ja sam se uvek zalagao za fer plej al sam u jslu prosle polusezone odustao od toga. Bulatovica je odgurnuo njegov igrac u skoku, covek je pao i 2 minuta se valjao drzeci se za nogu. Do kraja je ostalo kohi sekund manje od 2 minuta. Nakon tig prekida igralo se jos pola minuta plafon... Idu mi na djoku ti foliranti, a da se ne lazemo i nasi igraci to znaju da rade i tad isto mislim da treba da se igra. Inace mazic odsudio bez greske. Sve je video...

Link to comment

Rekoh da odgledam posto je prva utakmica polusezone. :lolol: Kakva dva sata uludo potrosenog vremena, bolje da sam se ubadao usijanom sivacom iglom.

 

Trener kojem na klupi sedi Ristic a igraju Savicevic, Kovacevic i onaj celavi rekreativac je covek zreo za hospitalizaciju. To bi bilo isto kao da Ancelotiju na klupi sedi Ronaldo a igra neki random Spanac od 30 godina kojeg su doveli iz Osasune. Lalatovic je uspeo nesto sto nije nimalo lako, uspeo je u startni tim da uvrsti sve najgore igrace koji su mu u konkurenciji za prvi tim.

 

Ipak, utisak utakmice je Kovacevic. Decko jedan ali jedan jedini tacan pas unapred nije dao a igra u veznom redu. Jebena umetnost.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...