Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Uz sve već pomenuto, meni je utisak Vukan. Uvek je u prvom timu na početku (polu)sezone, i onda polako nestaje.

Nemamo nikakvu igru, a nemamo ni pojedince koji mogu nešto da urade individualnim kvalitetom.

Vukana Stelta sam izignorisao namjerno. Dosta je gorih bilo na terenu. Daleko bilo da mislim da je išta pozitivno odigrao.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Vukana Stelta sam izignorisao namjerno. Dosta je gorih bilo na terenu. Daleko bilo da mislim da je išta pozitivno odigrao.

 

Od veznog igrača koji greši jedno je gori vezni koji se krije.

Link to comment

Igra nam je na nivou trenerovog poznavanja fudbala, ni bolje ni gore od toga.

Grujic, Ristic, Avramovski, Lazovic, Katai i Jovic umesto sadasnjeg veznog reda i napada bi cudo pravili

Link to comment

Standardno očajno, ne znam šta ste očekivali. Izgleda da cela ekipa igra odlično kad ih niko ne gleda.  kad počne prvenstvo usledi neminovan pad forme jebiga

 

ImagesCAW6TA9X.jpg

 

 

 

Link to comment

Ne bi ga dao da ga ti čuvaš, a ja da branim!

 

:D

 

osim vašeg golmana, ovde se ne nazire neki kvalitetan fudbaler... on mi deluje nekako svemirski iznad svih što se tiče kvaliteta...pa ne znam da ne preteram, pa skoro svih fudbalera koji su sada na terenu.

 

naravno, pričam o njegovoj poziciji kao golmana i kvaliteta drugih fudbalera na svojim pozicijama šta prikazuju.

Link to comment

lalatović je lud jbt, mora da promeni jednog od recimo 7 beskorisnih igrača koji mu trenutno igraju

 

jbt ovo je onaj golman što je napravio penal na enfildu

Edited by theanswer
Link to comment

Standardno očajno, ne znam šta ste očekivali. Izgleda da cela ekipa igra odlično kad ih niko ne gleda.  kad počne prvenstvo usledi neminovan pad forme jebiga

 

ImagesCAW6TA9X.jpg

:)

Link to comment

Daj vadi ovog Miligrama jebote.

 

Secam se kako sam bio radostan kad je Noj otisao prvi put. I dalje nije naucio da centrira, sta ti je antitalenat. :isuse:

Koliko je NikolaDžoni bolji
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...