Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Ruku na srce imali smo 2 sanse Pecnika, Cukin igrac izbacio loptu sa gol crte, Rakic imao bar 2 sanse... Ali samopouzdanje nakon tih promasaja, zelja za pobedom, pojedinci kojima nije mesto ni u srpskoj ligi... trener koji nije ni za srpsku ligu. Zvezda nije tim, dzaba nam imena, dzaba talenat, dzaba mladost-ludost, kad nisu tim. Kad ih trener ukomponuje da igraju zajedno i da budu tim, onda cemo i davati golove. Ovi nasi golovi su svi do jednog plod individualnog kvaliteta, a ne timske igre i tu lezi problem. A da nemamo Rajkovica, imali bi i punu mrezu golova.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

:0.6:

Nismo losi, gori smo! :D

 

Procitaj na Mondu sta Terzic bulazni o titulu, 3-4 iskusna pojacanja, manjka sansi za mlade igrace... idiot!

Edited by Milosh76
Link to comment

Potajno sam se nadao da je utakmica protiv Ofk U poslednjem kolu prosle sezone nesto sto se nekom napadacu desi u karijeri samo jednom da promasi toliko sansi ali izgleda da sam se zajebao, Rakica ozbiljno ne mogu da podnesem u Zvezdi. Iskreno se nadam da ce nas napustiti na zimu a slicno zelim I Despotovicu. Toliko smo negledljivi da boli.

Link to comment

Neko je pitao za raspored... prvo idemo u KG na poljance, pa nam dolazi OFK Beograd i u poslednjem kolu idemo u Lucane. Sanse da uzmemo 9 bodova su... osrednje.

Link to comment

Potajno sam se nadao da je utakmica protiv Ofk U poslednjem kolu prosle sezone nesto sto se nekom napadacu desi u karijeri samo jednom da promasi toliko sansi ali izgleda da sam se zajebao, Rakica ozbiljno ne mogu da podnesem u Zvezdi. Iskreno se nadam da ce nas napustiti na zimu a slicno zelim I Despotovicu. Toliko smo negledljivi da boli.

Razumem ja to, ali ko ce da igra umesto njih dvojce?  Ovde treba istrpeti i igrace i trenera bar godinu dana pre nego se donesu odluke o transferima i smenama.  (Nek se ugledaju na Kaznenu.)  U protivnom, ponovo cemo da gledamo uigravanje i eksperiemntisanje.  Lalatovicev tim je na pocetku sezone igrao solidno, sto pokazuje da Lalatovic nije dunster.  Odlaskom Milijasa tim je izgubio vodju, organizatora igre i kvalitetnog iskusnog igraca.  Bosancic, Ristic ili Grujic jos uvek ne mogu da nadomeste ono sto je Milijas znacio ovom timu.  S druge strane, Lalatovic je prevelik emotivac, nervscik i ne ume da se nosi sa pritiskom i losim rezultatima.  Kritikuje igrace umesto da on preuzme odgovornost.  Ne zbog toga sto je on najvise kriv nego zbog pedagogije i potrebe da igraci i treneri jedni druge podrzavaju.

Link to comment

Razumem ja to, ali ko ce da igra umesto njih dvojce?  Ovde treba istrpeti i igrace i trenera bar godinu dana pre nego se donesu odluke o transferima i smenama.  (Nek se ugledaju na Kaznenu.)  U protivnom, ponovo cemo da gledamo uigravanje i eksperiemntisanje.  Lalatovicev tim je na pocetku sezone igrao solidno, sto pokazuje da Lalatovic nije dunster.  Odlaskom Milijasa tim je izgubio vodju, organizatora igre i kvalitetnog iskusnog igraca.  Bosancic, Ristic ili Grujic jos uvek ne mogu da nadomeste ono sto je Milijas znacio ovom timu.  S druge strane, Lalatovic je prevelik emotivac, nervscik i ne ume da se nosi sa pritiskom i losim rezultatima.  Kritikuje igrace umesto da on preuzme odgovornost.  Ne zbog toga sto je on najvise kriv nego zbog pedagogije i potrebe da igraci i treneri jedni druge podrzavaju.

На почетку сезоне Лалатовић је имао Жилета за помоћника и кондиционог тренера. Он је изгледа поприличан дунстер а Микијев одлазак му је само погоршао целу ситуацију.

Link to comment

Prilično stresan meč. Nisam veliki ljubitelj smena trenera, ali je očigledno dogorelo. Ok, jasno mi je da tim nije bio sposoban da igra dobro nakon odlaska Milijaša i uvođenja novih igrača od kojih većina nije spremna kondiciono da igra fudbal ni na ovom nivou i jasno je da ne dobijaju novac, ali mi nikako nije jasno, kako na sve to, trener mora da bude drkoš koji upropaštava i prilično jadnu koheziju u timu. Sve mi se više čini da je on taj krivac, jer je do sada imao bar 10ak ispada, nevezano za fudbal.

 

Daleko da na fudbalskom polju je bolji, čak bi rekao i da je gori. Izuzetno luta sa izborom igrača, formacija, sahranjuje samopouzdanje, ne oseća dobro meč, konstantno kasni sa izmenama (a danas je poranio sa prvom), menja pogrešne igrače. Čim smo izašli sa poluvremena, znao sam da je 1 bod najrealniji ishod meča. Neverovatna je ta želja nekvalitetnih trenera, da reše meč sa drugim centarforom rešavajući se veznog fudbalera. Lalat je na to izabrao i mlitavog špica bez grama samopouzdanja, uigranosti, uloge na terenu... Koliko umemo da budemo loši, današnje prvo poluvreme nije delovalo loše, čak bi moglo da se prokomentariše i sa zadovoljavajućom ocenom. I da je osetio potrebu da menja Kataija morao je da to uradi sa direktnom zamenom u vidu Ristića ili eventualno Gavrićem, pa da prebaci Pečnika unutra. Ubio je i ono malo igre što smo imali u veznom redu, ogolio nam Kovačevića i Bosančića i očekivano zalepio Pečnika i Lazovića na krila i osudio nas u najboljem slučaju na usporenu 2 na 2 igru bekova i krila uz primarnu opciju balone iz zadnje linije; 4-2-4. Koga briga, šibaće lopte (očajni) Planić, valjda ćemo iz bunara dati jedan, a ako ne, okriveće Lalat realizaciju/sreću/dodajpoželji. Na sve to, on nakon toga oduzima još jednog igrača koji ume sa loptom u nogama i koji je bio najaktivniji igrač Zvezde u IIp i ubacuje novog centarfora. Neverovatno...

 

Koliko god nisam cenio Kelhara, on bi nama i dalje radio posao. Mnogo lopti gubimo u duel igri štopera. Ako od Lazića mogu da očekujem da bude malo nestabilan u duel igri, od Planića ne očekujem, jer ako to nema, nema ništa.

Link to comment

Glupo bi bilo sada smeniti lalatovica, treba ga istrpeti jos ova tri kola, ofka, radnicki i mladost bi i mogli da dobijemo a posle toga da se vidi sta i kako dalje. Lalatovic je na nekoj konferenciji od pre rekao da je skoro sve pokusao i da vise ne zna sta da uradi da pokrene ekipu. Nesto ocigledno ne stima, da li los trener, slabi igraci ili oba istovremeno, Zvezda dugo nije imala gori tandem u napadu, jedina svetla tacka je mali Rajkovic

Link to comment

Malo mi je smesno da se za svaki neuspeh na terenu kritikuje Lalatovic ili ko god bio trener.  Klub nema funkcionalnu upravu, nema strukturu upravljanja, nema plan i program za bilo sta, nema para da isplati igrace, trenere i ostale zaposlebne, nema para da minimlno odrzava infrastrukturu, duzan bivsim igracima, menadzerima, drzavi, bankama, klub je u ratu sa sopstvenim fudbalskim savezom,... a ispada da su samo su trener i pomalo igraci krivi za lose rezultate.  Ovi koji danas treniraju Zvezdu i igraju u Zvezdi su tu jer su ili zaludjeni Zvezdasi i/ili ih niko drugi nece.  Te igre i rezultate koji postizu, ma kako jadni i bedni bili, su zapravo najbolje sto ovaj klub ima da pokaze i ponudi.  Sve ostalo je trulez i bruka.

Link to comment

Ako promene trenera, nece naci boljeg a i taj drugi, ma koji bio, ce do kraja prolecne sezone da popije ili otkaz ili da pobegne. 

 

Nisam ni mislio da se menja trener sada, već čim se završi jesen. Nisam siguran ni da li će Zvezda imati bolje opcije i na pauzi, ali mi se čini da Lalatović nije za ovaj posao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...