Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Ne moze se bez napadaca. Despotovic je smece, Rakicu treba 100 sansi za gol, a Jovic je dete. I to dete koje za sad ne pokazuje ni delic tog potencijala o kojem se prica. Razumem ja da je pod pritiskim visokih ocekivanja i Terzinog hajpa, Falkao i ta sranja, ali decko bas nista ne pokazuje, a pritom deluje totalno nezainteresovano. Mali Ristic grize i bori se duplo vise od njega, i ubedjen sam da ce imati bolju karijeru.

Link to comment

Prvenstvo je triple cripple fight. Jezivo ko se ovde bori za titulu. Rijeka bi uz posteno sudjenje verovatno uzela titulu sa +20 bodova u odnosu na drugoplasiranog.

 

Lalatovic rame uz rame sa Kristicem. Jankara je Murinjo za obojiicu.

 

Nekad sam jedva cekao da pocne sezona a sad ne mogu da docekam da se zavrsi. Ostane li ovaj na klupi drugi deo sezone me uopste ne zanima.

Edited by katamaran
Link to comment

Ja sam ocekivao da ga Cukaricki zabode.   Kako se utakmica blizila kraju, Zvezda je igrala sve slabije i bezvoljnije, a svaki posed lopte zavrsavao se greskom.  Medjutim, Cukaricki je bio isto tako los i nije iskoristio Zvezdinu inferiornost.

 

Zvezda nema lose igrace, ali ima los tim.  Ne umeju da organizuju napad i pri tome strasno mnogo grese u predavanju lopte.  Prosto groteskno koliko lose.  Sta rade na treninzima ako na utakmicama ne umeju da izvedu osnovne radnje ovog sporta?  Doduse i Cukaricki je ista prica.  Nisu ni ostali klubovi iz vrha srpskog fudbala bolji.  To je izgleda redovno stanje domaceg fudbala.

Link to comment

Ne umeju da organizuju napad i pri tome strasno mnogo grese u predavanju lopte.  Prosto groteskno koliko lose.  Sta rade na treninzima ako na utakmicama ne umeju da izvedu osnovne radnje ovog sporta?  

 

To je problem koji nas prati godinama. Prosto da čoveka boli da gleda, ovo je kao da ljudi ometeni u razvoju igraju fudbal. 3 pasa i prijema su misaona imenica, a centaršutevi i iole duži pasevi završavaju po 10, 20, 100 metara od mete. Pao sam na kladži zbog njih, pa sam besniji nego inače. Kakva grupa nesposobnjakovića, da čovek ne poveruje. Igrač koji je duplo bolji od našeg najboljeg ofanzivnog igrača nam igra jebenog beka. To valjda samo kod nas ima. U jednom trenutku nas ovi sa igračem manje pritiskaju da ne možemo 2 minuta da pređemo  centar i oslobodimo se pritiska... Sramotan fudbal. Sramotan. 

Link to comment

Despotovic je... Ja ne znam kako ono da nazovem. Nadam se da ga ni minut vise necu gledati u Zvezdinom dresu.

 

Planic je njemu uz rame. Svaki duel je izgubio, ili napravio faul.

 

Jovic nije krilni igrac, gde ga Lalatovic konstantno gura. Mislim da je bilo bolje da je izasao Rakic, a ne Pecnik.

 

Sve u svemu, mnogo mi je zao sto su nam dozvolili da registrujemo pojacanja. Ristic i Jovic (a verovatno i Vukasin Jovanovic, povredom Petkovica) bi bili mnogo vise na terenu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...