Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Ko da da, kad ovaj idiot menja napadače kao da ih ima 50. Nijedan ne može da se oslobodi i da zaigra. Jovića je klupirao posle Partizana kada je bilo bitnije nego ikada da ga pusti da igra i pokaže mu da ima poverenja u njega. Nije da imamo neki izbor...

 

Strašno.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Danas su i Ristic i Jovic odigrali na nivou Despotovica.  Jovic u izglednoj kontri dodaje pas u noge protivnickom igracu.  Ristic mulja loptu pokusavajuci da predibla dvojcu, glavu nabio u zemlju, ne gleda okolo, useprtlja se, saplete na loptu i padne.  Vujovic sudi faul za Zvezdu.

Link to comment

Jovic u izglednoj kontri dodaje pas u noge protivnickom igracu.  

20 sekundi posle zestokog sudara glavama...

 

Dobro nije rekao treneru da je spreman za 110 metara s preponama posle toga

Edited by katamaran
Link to comment

Lalatovic ocigledno nema ideju kako da radi sa napadacima i kako da uigrava napad.  Treba mu pomoc i bilo bi dobro ako bi klub doveo pomconog trenera ili bar konsultanta koji bi pomogao Lalatovicu oko napada.

Link to comment

Jbg, mozemo se ljutiti na Jovica kad lose odigra, a bilo je situacija kad je lose odigrao, ali trpiti njega kako promasuje nekako ima vise smisla nego trpiti drvo kao sto je Despotovic. Ja se najiskrenije ne sjecam nekog sa manje osjecaja za fudbal. Meni djeluje kao Purovic, samo bez i trunke talenta. 

Link to comment

Jebiga, da su one dve astistencije Despotovica iskoristili Rakic i jos neko, ostavio bi drugaciji utisak Despotovic, ovako je prevladao taj ocajni prijem na kraju utakmice. Deluje mi da su igraci pod prevelikim pritiskom, kao i Lalatovic, s tim sto ne znam da li taj pritisak igracima stvara Lalatovic ili neko iz uprave koji pritiska Lalatovica pa on to prenosi na igrace. Kako god, iskusniji igraci su ili nespremni ili van forme, sad kad je Lazovic odigrao dobro, prilike koje je stvorio nisu iskoriscene, a mladji pod stresom, manjkom samopouzdanja i velikim strahom od lopte. Za sada ovo ne izgleda nimalo dobro, mladji igraci pod hitno treba da dobiju vecu minutazu i vecu slobodu u igri, ciljanje titule nas moze kostati mladih talenata, cena koju smo izgleda vec platili sa Vukanom moze da se ponovi i sa Jovicem, Risticem i ostalima.

Edited by casperbgd
Link to comment

Ne znam kakav je igrac Despotovic; to sto je do sada pokazao u Zvezdi je prilicno lose.  Ditto za Jovica; njegov talenat se ne ispoljava a njegove greske su augmentuju.  Njegove lose igre pravdaju se cinjenicom da je jos uvek tinejdzer.  Rakic medju njima trojcom jos deluje najbolje.  Medjutim, u ovom timu lose igraju i oni ciji je talenat nesporan i potvrdjen, kao Pecnik, Lazovic i Bosancic.  Jednostavno, kada tim igra lose, onda ni talenti ne igraju dobro. 

Link to comment

Sto manja prednost Partizana pred zimske pripreme i onda Zvezdino proljece. Malo Bosancic da nabije snage, Jovic da zabije gol i ima da kidamo.

 

Sa kim igramo iducu?

Link to comment

Наши проблеми су постали акутнији откад је Жиле отишао код Славише. Лалатовић је лош тренер. Стварно Кристићев ниво.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Наши проблеми су постали акутнији откад је Жиле отишао код Славише. Лалатовић је лош тренер. Стварно Кристићев ниво.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

tacno tako. mada moram priznati da me je zavarao u onih par prvih utakmica, al posto su posle toga otisli zile i kondicioni a igra pukla, kljuc uspeha je ocigledno bio u nekim drugim rukama.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...