Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Koroman, Mijailovic i Petkovic su pravili sranja kod Zemana. Milijas sigurno nije, Zeman mu je cak prvi i dao kapitensku traku nakon sto je istu oduzeo ludom Kokiju koji ju je sam prisvojio nakon odlaska Milovanovica u Lens.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Pa nije problem nabrojati, mogao bi da elaboriras malo cime je to npr 1 basta vise doneo klubu od milijasa. Skontao sam da kao ex navijac ovog kluba svakako znas da nabrojis bar 15 igraca.

 

Milijas nije minirao zemana, al najlakse je prisiti igracu koga ne volis sve sto ti smeta. Samo cekam da procitam i da je pisao na prolaznike sa terase :)

 

Gde ovde vidiš Bastu?

 

Milojević, Ivić, Petković, Krupniković, Đorović, Kovačević, Njeguš, Stanković, Ognjenović, Drulić, Pjanović, Vidić, Žigić, Pantelić

 

 

Što se tiče miniranja, ako nije tačno, korigujem se i povlačim na prvo izrečeno mišljenje, a to je da je u pitanju dobar momak sa odličnom levom nogom, fizikalijama, spremom, brzinom i kondicijom fudbalera iz sedamdesetih, sa nikakvim radnim navikama. Što po meni nije dovoljno za legendu kluba koji je nekad važio za veliki.

Link to comment

 

 

 

Što se tiče miniranja, ako nije tačno, korigujem se i povlačim na prvo izrečeno mišljenje, a to je da je u pitanju dobar momak sa odličnom levom nogom, fizikalijama, spremom, brzinom i kondicijom fudbalera iz sedamdesetih, sa nikakvim radnim navikama. Što po meni nije dovoljno za legendu kluba koji je nekad važio za veliki.

Добро је напредујемо. Овај клуб већ две године не може да избегне да му секу струју у јуну. За такав клуб је Млијаш као да је Марадона дошао у ону Васкетову Звезду.

 

Mamadu Mbodj izgleda kao vrlo zanimljiv igrac.

Чини ми се да какву технику има он не мора да се гура на центархалфа већ би могао да игра и са Тенком у дефанзивом делу везе.

Link to comment

Kako je krenulo, Mijailović će dogurati do Zvezine Zvezde.

Odan klubu, produžena ruka trenera na terenu, čovjek od povjerenja, PR svlačionice,  ljubimac navijača...za fudbal lako.

Link to comment

Милош Босанчић и Ђорђе Деспотовић добили су и званично право да играју првенствене утакмице за Црвену звезду. Из Јужне Кореје и Белгије стигли су сертификати за регистрацију везисте и нападача. Током јучерашњег дана, административна служба Црвене звезде очекивала је и документе из Македоније и Украјине. Извесно је да ће Ненад Лалатовић у наредном колу против Спартака моћи да рачуна на Даниела Аврамовског и Дамира Кахримана.

 

sad ispade da njih cetvorica nisu imala sertififikate iz bivsih klubova

Edited by Bright Billy
Link to comment

Skinuto oko milion evra blokade u poslednjih nedelju dana

 

Ukupan iznos blokade:

128,927,723.42

 

 

Cini mi se da ja Terzic pricao da imaju dogovor sa poveriocima da se odblokiraju tako sto ce isplatiti 50% a to su planirali da pokriju od Lazovicevog transfera.

Link to comment

Nije tajna da je bio planiran za prodaju. Terzic pre nekih mesec dana

 

Sa svih 26 poverioca smo napravili dogovor da u roku od sedam dana damo 50 posto. Tako da sa milion evra možemo da se odblokiramo. Čekamo tu i transfer Lazovića.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...