Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Dobro bre, jesam rekao bez imena?

 

Pa koja je razlika između davanja imena i ovih hintova koje si ostavio? :D kriptično je poput Milij_š ili Lal_tović.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Želeo bih da me demantuje, ali Bosančić je najavi najpromašaj ovog prelaznog roka. Mnogo veće nade polažem u Makedonca i Ristića.

Zato sto ne nespreman ili nema veze sa fudbalom?

Prvo se da resiti, a u drugo ne mogu tako lako da poverujem

Link to comment

daj neka imena

 

ne mogu sada da se setim imena, ne secam se ni ko je igrao tada, jedino se koromana secam. pricao je zivkovic kada je dolazio u han, bas je bio smoren, ovo oko psovanja mi je ostalo upecatljivo.

 

@dimitrije

 

ma da, sto posto je razumeo.

Link to comment

Milijasev doprinos Zvezdi u svim aspektima i fudbalskim i sportskim i ljudiskim je nadprosecan, tako da disekcija njegovih fudbalskih umeca i neumeca postaje irelevantna i degutantna. Pogledajte samo prva tri kola ove sezone: Milijas postize 3 gola i asistira jednom golu; cetiri od ukupno sest postignutih golova su delo Milijasa. Koliko bi poena Zvezda imala da nije igrao Milijas?

 

Interesantno je da navijaci Vulverhemptona imaju mnogo povoljnije misljenje od Zvezdasa iako je Milijasev doprinos Vulverhemptonu bio daleko manji od njegovog doprinosa Zvezdi.

То је то.

Иначе коликогод Флегма и ја не можемо да се видимо очима морам да потврдим његову верзију. Мики није такав човек једноставно.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Mislim da je sam Zeman prilično neuvijeno označio krivce za to što nije poštovan dogovor iz svlačionice da se igra kratkim pasom po zemlji, nego se preskakala sredina dugim loptama sa svoje polovine i iz kruga na centru terena

Link to comment

Pa gde si ti Vasiću, nikako da saznam šta misliš o ostalim retkim igračima iz postbarijevske ere

 

Milojević, Ivić, Petković, Krupniković, Đorović, Kovačević, Njeguš, Stanković, Ognjenović, Drulić, Pjanović, Vidić, Žigić, Pantelić... ovako iz glave, do neke 2005. Sve igrači koji su imali veliki značaj za ekipu, uglavnom zapažene karijere preko, a dobar deo i sličan staž u klubu.

 

Milijaš možda može da se okarakteriše kao redak igrač u proteklih 10 godina.

Link to comment

Btw, ovaj opis se savim lepo naslanja na priču o Milijašu

 

Vrlo je moguce da je Zeman digao ruke od Zvezde ne zbog navodnog bojkota, vec zbog toga sto je vrlo brzo shvatio da je dosao u klub cija je visoka evropska reputacija stvar proslosti, gde vlada totalni javasluk, gde ne postoje radne navike ni kod igraca, ni kod asistenata, ni kod administrativaca, gde uprava ne stoji iza trenera i gde nema para da se poboljsa ocajni igracki kadar.

 

kakav klub, takva i legenda.

Link to comment

Pa gde si ti Vasiću, nikako da saznam šta misliš o ostalim retkim igračima iz postbarijevske ere

Димитрије је два пута исписао ствари на тему Милијашевог значаја за Звезду у постбаријевском периоду. Не мислим да су рецимо Ђоровић, Друлић ули Крупниковић оставили такав траг као он. Станковића, Видића, Петковића нисам ни разматрао иако су били играчи звезде у најфудбалскијим земљама света.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ja bih pre rekao: kakav klub, takav i navijac.

 

Pretpostavljam da je ovo neko kvarno učitavanje meni. Jbg, šta da kažem, ja sam davno digao ruke, bavljenje provincijalnim klubom koji vode kriminalci iz uprave i sa tribina, i čiji je krajnji cilj da budu ispred komšiluka u selu, ostavljam tebi. Prema svecu i tropar.

 

Димитрије је два пута исписао ствари на тему Милијашевог значаја за Звезду у постбаријевском периоду. Не мислим да су рецимо Ђоровић, Друлић ули Крупниковић оставили такав траг као он. Станковића, Видића, Петковића нисам ни разматрао иако су били играчи звезде у најфудбалскијим земљама света.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ja sam ti nabrojao 15 igrača, ostaje jedino da pojasniš na koji trag si mislio (tj, trag koji je ostavio Milijaš). 

Link to comment

nikad nisam voleo milijasa, prva asocijacija na njega mi je propadanje kluba. znam da je kul lik i da je on najmanje kriv za to ali to mi je prva asocijacija. isto vazi i za odredjene igrace iz kosarkaskog kluba. recimo stankovica uopste ne povezujem sa zvezdom, kao ni vidica, nemam osecaj da su oni igrali u zvezdi. ostaju mi zigic i pantelic, zigic pogotovo, kao omiljeni igraci u psolednjih x godina.

Link to comment

Pa nije problem nabrojati, mogao bi da elaboriras malo cime je to npr 1 basta vise doneo klubu od milijasa. Skontao sam da kao ex navijac ovog kluba svakako znas da nabrojis bar 15 igraca.

 

Milijas nije minirao zemana, al najlakse je prisiti igracu koga ne volis sve sto ti smeta. Samo cekam da procitam i da je pisao na prolaznike sa terase :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...