Jump to content
IGNORED

FK Vojvodina


ficfiric

Recommended Posts

Ovde se nije znalo koja je gora ekipa! ....90 minuta gledanja ...mrsenja moda oko aut linijiu    :yawn2:

 

nije vosa bila losa, korektan effort™, dosta pokretljivo, samo im je falilo konkretnosti u zavrsnici.

Link to comment

nego, vaznije od toga je ovih 17 firmi koje su stale uz staru novosadsku damu.

 

eto, vojvodjani, cim ste doveli vuciceve gaulajtere na punu vlast u pokrajini, dobre stvari se desavaju    -_-

Link to comment

Drugar, koji to prati i cenim da je upućen, mi sinoć reče da su tih 17 firmi dobile preporuku da podrže klub i da je to uslov da bi i dalje dobijali poslove od grada/pokrajine. A novi sponzori su nagrada navijačima jer su uspeli da skupe veliki broj sigurnih glasova u predizbornoj kampanji. :wacko:

Link to comment

Drugar, koji to prati i cenim da je upućen, mi sinoć reče da su tih 17 firmi dobile preporuku da podrže klub i da je to uslov da bi i dalje dobijali poslove od grada/pokrajine. A novi sponzori su nagrada navijačima jer su uspeli da skupe veliki broj sigurnih glasova u predizbornoj kampanji. :wacko:

 

ovo prvo je ocekivano i manje-vise modus operandi za takva sponzorstva, ali za bold ako je istina   :puke: 

Link to comment

Lazo ne lupa kad kaže da Vojvodina ima veći koeficijent od Zvezde? Kako je to moguće?

 

Edit: sad sam proverio, ladno jeste, ono igranje u pred-pred-pred kolima izgleda da donosi fine bodove :)

Link to comment

Lazo ne lupa kad kaže da Vojvodina ima veći koeficijent od Zvezde? Kako je to moguće?

 

Edit: sad sam proverio, ladno jeste, ono igranje u pred-pred-pred kolima izgleda da donosi fine bodove :)

Pitanje je kako si uopste pomislio da je moguce drugacije?
Link to comment

Lazo ne lupa kad kaže da Vojvodina ima veći koeficijent od Zvezde? Kako je to moguće?

 

Edit: sad sam proverio, ladno jeste, ono igranje u pred-pred-pred kolima izgleda da donosi fine bodove :)

zapravo ne, ispadanje u 1 kolu kvalifikacija donosi 0,25 poena, ako se ekipa plasira u 2 kolo i tu ispadne imaće tek 0,5 poena + 20% nacionalnog koeficijenta, u našem slučaju u proseku 1 poen za tu sezonu

 - ako sada ispadnu imaće 1 poen na osnovu igranja u 3 kolu + oko 0,5 poena od nac. koef.

- ako prođu u playoff dobijaju još pola poena ali ono što im je mnogo važnije ispadanjem 800k €, prolaskom u grupe 2,4 milke, dakle u najgorem slučaju ako danas ispadnu dobiće 1,5 poena za ovu sezonu i oko pola milke € tj 1/4 godišnjeg budžeta prolaskom 2 poena i 40% popunjenog budžeta

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...