Jump to content
IGNORED

FK Vojvodina


ficfiric

Recommended Posts

Ma lupio sam, em necemo krenuti na vreme, em bi svakako bilo glupo da sam napisao da stizemo u nesto tipa 16:40h.

 

btw, nisam očekivao od tebe da daješ podršku butorovićevom klubu...

Link to comment

Navukao me drug dripac, ne bi' ja... u fazonu aj malo da prozujimo po Strandu, po gradu, pa cemo na utakmicu, da bi se ispostavilo da od toga verovatno nece biti nista jer druga dvojica ne mogu da krenu pre 4. Necu cak ni poneti Bonnati kupace gace a hteo sam da poziram malo medju NS dodjosima...

Link to comment

U Irigu je lakat-krivina. Opsirnije na 3:50

 

 Stace Dzordze Cvarkov na granicu Backe :lol: odlicna epizoda :Hail:

 
 A savet svima da se ne lozite. Pocepace Sampa Vosu :fantom:
Link to comment

Ma lupio sam, em necemo krenuti na vreme, em bi svakako bilo glupo da sam napisao da stizemo u nesto tipa 16:40h.

Počen iskustvom sa Werdera, ja bih gađao da budem kod stadiona oko 3 popodne, najkasnije :(

Link to comment

Definitivno treba da odete na stadion u 18h da ne bi bila guzva kad ja dođem u 20:00. :D (to ako pričamo o istoku, zapad i sever ne bi trebali da budu problem)

Link to comment

Kad je pametno doci sutra na stadion? Mislim da imamo karte za istok a iz Mitrovice krecemo oko 4, u 5 smo u NS.

 

Na istoku imas dva ulaza. Jedan ce biti samo za Italijane.

Dakle, ljudi ce polako slow motion da ulaze na jedan ulaz. Na prethodne dve utakmice ulazili su do 20-25 minuta utakmice.

Doci  60 - 90 minuta ranije.

Link to comment

Ja osećam neku zebnju i u pogledu ukupnog ishoda, da ne bude neki cirkus tipa 1:5 ili slično. Ako Sampdorija da dva gola u prvih pola sata, sve će biti moguće.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...