Jump to content
IGNORED

FK Vojvodina


ficfiric

Recommended Posts

meni se više sviđa moralni pobednici. nekako je srpskije. ovo mekejbovo ko kant da je smislio.

Realno trebao bi da napises neki traktakt tipa kao zivot je sranje, volim partizan, pogotovo kada izgubi tako neku veliku i bitnu (lol) tekmu u evropi, al zato se zivi jer je zivot bol i u porazu sam video deo slobode. Kenj, kenj, kak...

 

Ekipa blizanacka lajkuje, kao brate razumem trash-romantika-libek, blok, brdo-univerzumi, stare kafane, partizan se voli ostalo su sitnice, cela zemlja navika za dva kluba al to je bas do jaja jer kao pobedjujemo hahaha xexexe.

 

A stvarno ti zekobjek i sps sreduju prvenstvo (ako si ikada zeleo da tacno indentifikujes od kakve malignosti boluje srbije u datom trenuktu, trebao si samo pogledati ta dva rukovoctva), a pre toga generaslstab sfrj dajuci talentima binarnu opciju za sluzenje vojnog roka karaula ili sezona u partizanu...

 

Oh wait, pa toga je vec bilo na kile

Edited by Ravanelli
Link to comment

kakav rant :P

sada si me podsetio na mog pokojnog komšiju koji je hteo da me vrbuje da navijam za vošu, on je to sažetije definiso:

navijaj za vošu ona je naša, a titovi blizanci su komunjarski klubovi  ali avaj to nije bila opcija, da budem jedini slaninar u školi ^_^

Link to comment

Jedan navijac Novog Pazara

 

 

 

Pazar je juce podneo zahtev zajednici superligasa da se utakmica u subotu odlozi za 1 (slovima: jedan) dan, tj. da se igra u nedelju. Razlog je taj sto je u subotu prvi dan najveceg muslimanskog praznika Kurban Bajrama.

Medjutim... Zajednica nije imala nista protiv, kao ni arenasport koja prenosi utakmicu, ali su se ljudi iz FK Vojvodina takodje obratili zajednici i izricito odbili da se utakmica odlozi za taj jedan dan. 
Sraman potez sa njihove strane, posebno uzevsi u obzir da su mnogo puta ispostovani od naseg kluba.

 

Ako je tacno, onda je to bas slepacki sa nase strane

Link to comment

realno

 

 

 

Ranjen komesar za bezbednost u FK Vojvodina. 

Baš sada kada Voša u zadnjih dvadeset godina nije imala bolji start? 
Hm, hm... pitam se? 
Pa se ti mešaj u prva mesta prepoštenim beogradskim blizancima.
(Vladimir, 3. oktobar 2014 09:35)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...