Jump to content
IGNORED

FK Vojvodina


ficfiric

Recommended Posts

Sampa nije onaj istim tim iz prethodne sezone..promenili trenera, otisli neki bitni igraci i povrh svega, naknatani od ove iste Vojvodine.

 

Ako ne daju gol u prvih pola sata raspasce se, ne samo za ovu tekmu nego verovatno i za ostatak sezone.

Link to comment

Bice ekstra napaljeni da se operu od bruke. Nece nas potceniti opet.

Bice zajebano.

Samo da ne primimo gol na pocetku ili da napravimo neku glupost kao Rumuni veceras (penal+crveni).

 

Sa druge strane bicemo i mi napaljeni. 11000 navijaca. Pretoplo vreme, Ako nista drugo bolji smo fizicki od njih. Mozemo ako nesto krene po zlu da ih navatamo u zadnjih dvadesetak minuta. 

 

Stigli Italijani u grad...

 

https://www.youtube.com/watch?v=CrTL08FGHkw#t=85

Edited by Nevernik
Link to comment

Bice ekstra napaljeni da se operu od bruke. Nece nas potceniti opet.

Bice zajebano.

Samo da ne primimo gol na pocetku ili da napravimo neku glupost kao Rumuni veceras (penal+crveni).

 

 

Ovo i ja mislim.  Oni su prvoj utakmici pristupili sa teškom kurcoboljom, očekujući tri klase slabijeg protivnika od Vojvodine, koga će da otresu kao slinu, iako dolaze direktno sa odmora. Brzo su shvatili da nije tako, ali tada je već bilo kasno, jer je meč već počeo, a oni bili za njega nespremni, i fizički i taktički, što je i dovelo do ovog rezultata. To se neće ponoviti opet, sutra će da izađu kao da igraju protiv Juventusa ili Intera, i ako im krene, može biti jako čupavo. Sa druge strane, oni od početka moraju da igraju Gung Ho taktiku, i to će ostaviti dosta prostora za kontre i polukontre. Nadam se da ipak nisu toliko dobri da Vojvodini sutra utrpaju 4 ili 5 komada, nije to malo golova.

Link to comment

 

 

Ako ne daju gol u prvih pola sata raspasce se, ne samo za ovu tekmu nego verovatno i za ostatak sezone.

Naravno, suludo bi bilo ocekivati da mogu nesto da promene u narednih 38 kola.

Link to comment

ko prvi primeti zli glija nek ovde javlja hintove/ red, rod, broj

 

ne mozes ga promasiti...to je onaj sto slika dupeta Novosadžanki na trbinama...

ko ga vidi na tekmi nek mu javi da fotke istih odmah kači na forum  :fantom:

Link to comment

Vojvodina ima dosta kvaliteta ofanzivno u veznom redu i napadački da postigne bar gol, imajući u vidu i da će Samp morati da krene jako i otvoreno do zla boga, tako da ja ne bih previše brinuo

Link to comment

Samo da ne bude nekih brzih 0:2, toga me stra'. Iako je to najopasniji rezultat, ovog puta bio bi opasan za Vojvodinu.

 

Al nekako ipak mislim da je dvojka izvesna, uz pretpostavku da ce onih 4:0 ipak biti dovoljno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...