April 21, 201511 yr Author ja bih tebi pevušila ovo na sarani; tvojoj, dakako http://youtu.be/n9hjTZFeSW4
May 2, 201511 yr Ovo bi mi baš prijalo,mada nisam mogao da se odlučim da'l je za dobro jutro ili za ovde...ipak za ovde.
May 29, 201511 yr Мени ово звони ујутру као аларм на сату. Тражићу да ми пусте на сахрани, можда се и подигнем из гроба.
May 21, 201610 yr alynda lee segara i jos 1 kompanjon na zadusnicama u nju orleansu https://www.youtube.com/watch?v=nR-VxtsYdZs
Create an account or sign in to comment