Jump to content
IGNORED

Удружење Плус Један


MaryPoppins

Recommended Posts

mislim da ima puno stradalih do kojih nije (niti će) stigla pomoć. po selima, zaseocima. kako doći do informacije gde je i šta potrebno.

u paraćin sam otišao namenski, na određenu adresu, u zvečkoj smo završili "na slepo" nadajući se da će ispasti OK. dobro bi bilo da ubuduće bude "dobar dan, doneli smo ono za šta ste rekli da vam je neophodno". 

 

otvoren sam za realizaciju plana.

Link to comment
  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    74

  • MaryPoppins

    42

  • Valkyrie

    34

  • gospa buba

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

u pravu si, djordje. to i imamo na umu, to smo i do sada radili (uz manje omasaje, tudjom greskom). sto se zvecke tie, post hoc je sredjeno (jer niko nije znao za premestanje), koleginica je rekla da je namenjena pomoc u mz.

 

Sent from my LG-E440 using Tapatalk

Link to comment

... gerila stajl.

 

Da to je ideja, ali moje iskustvo iz ova dva odlaska (prvi uspešan, drugi malo manje) mi govori da je za tako nešto neophodna osoba sa poznanstvima na lokalu, ono što je Belch-ina drugarica bila u Krupnju. U Krnjači (posle u Zvečki) je bilo čisto snalaženje, nadam se da je ta pomoć stigla u prave ruke.

Link to comment
  • 3 months later...

"Izazov su pokrenule članice neformalne biciklističke mreže “Plus jedan” (+1) koju čine organizacije iz Srbije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Slovenije, Makedonije i Mađarske."

 

http://www.autonomija.info/poceo-regionalni-izazov-biciklom-na-posao.html

 

 

:lolol:

 

Ne mogu da verujem da je još neko registrovao udruženje pod istim imenom. Ono, kad smo se onomad predstavljavlji, su nas malo čudno gledali.

Link to comment

:lolol:

 

Ne mogu da verujem da je još neko registrovao udruženje pod istim imenom. Ono, kad smo se onomad predstavljavlji, su nas malo čudno gledali.

ko je bio poslat da predstavlja - možda je zbog toga?  ^_^

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...