Jump to content
IGNORED

Удружење Плус Један


MaryPoppins

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    74

  • MaryPoppins

    42

  • Valkyrie

    34

  • gospa buba

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

ajd' pa da poraste u stranku koja samostalno ladno prebacuje cenzus  :thumbsup:

Edited by djordje geprat
Link to comment

ok, grešna sam pošto sam pokrenula novi talas debate oko imena. iskreno mislim da naziv udruženja ne treba da bude isti kao naziv foruma.  i luba je sama skrenula pažnju (diplomatski) na to. guglabilno je, postoje neke druge implikacije. sem toga, forumski oci i vlasnici nisu osnovali udruženje, nego je ono nastalo spontano na inicijativu članova koji se, sticajem okolnosti, okupljaju na njemu. videti dole šta pametniji kažu. 

 

udruzenje gradjana ppp nema nikakve veze sa forumom parapsihopatologija, zar ne? to sto deli ista tri slova nema nikakve veze, jel da? i to sto su neki clanovi foruma dosli na zajednicku ideju da se udruze u humanitarnoj akciji nema nikave veze sa forumom.

 

* ova poruka je namenjena pristalicama slobodoumnih umetnickih radnika i bice samounistena vrlo brzo.

 

sem toga, zamislite reakcije onih kojima se budemo obraćali za pomoć u pružanju pomoći, kao i onih kojima tu pomoć budemo pružali kada se predstavimo kao parapsihopatologija. dok objasnimo ima da nas otresu ko blato s noge i kažu vidi ludaci iz neke sekte.

 

ako baš insistirate da se zadrži link, nek ostane to pomoć, podrška, prijateljstvo. ja sam samo imala dvojbu oko toga što možda nije dovoljno rezonantno/kreativno, posebno na engleskom, al deffo je mnogo bolje nego da se zovemo po forumu. 

Link to comment

ok, grešna sam pošto sam pokrenula novi talas debate oko imena. iskreno mislim da naziv udruženja ne treba da bude isti kao naziv foruma.  i luba je sama skrenula pažnju (diplomatski) na to. guglabilno je, postoje neke druge implikacije. sem toga, forumski oci i vlasnici nisu osnovali udruženje, nego je ono nastalo spontano na inicijativu članova koji se, sticajem okolnosti, okupljaju na njemu. videti dole šta pametniji kažu. 

 

 

Uh, ovo su dobri argumenti. Mc Cabe je imao dobar predlog da naziv bude nesto sto bi svako ko je dugo na forumu prepoznao kao njegovu ekskluzivu ali da ne bude naziv foruma. Doduse, on je po mom sudu bio previse inventivan, mozda da se nadje nesto konzervativnije.

Edited by harper
Link to comment

A nesto u fazonu (znam  znam, lupam) Plus Jedan ili tako nesto slicno. Moglo bi cak biti i izazov za ove nase dizajnere i graficare. ^_^

Edited by harper
Link to comment

Treba spojiti teme o udruzenju, ni ja ne znam gde sta pisem.

Ako nije kasno, razmislite da se u (pogadjate) clanu tri marketing zameni promotivnim aktivnostima. Marketing "vuce" na trgovinu; promocija je siri pojam jer znaci i promovisanje kao reklamiranje (eto i marketinga), a i unapredjivanje, poboljsavanje. Pa onda u promo mozemo da spakujemo sve to.

 

Poz

Link to comment

ajd' pa da poraste u stranku :ph34r:

 

 

Živo me zanima koja bi to bila stranka koja bi objedinjavala Praslina, Filipenka, Rođera, MiddleClassa, harpera, radišu, ikara.  :s_c:  :s_p:  :s_u:  :s_dj:  :ss1:  :lala:  :rant:

Link to comment

A nesto u fazonu (znam  znam, lupam) Plus Jedan ili tako nesto slicno. Moglo bi cak biti i izazov za ove nase dizajnere i graficare. ^_^

3 Plus?

 

Poz

Link to comment

U zemlji srbiji su pomoć podrška i prijateljstvo stvarno parapsihopatološki fenomen

istina živa, al kapiram da ne treba bodemo oči. 

 

Uh, ovo su dobri argumenti. Mc Cabe je imao dobar predlog da naziv bude nesto sto bi svako ko je dugo na forumu prepoznao kao njegovu ekskluzivu ali da ne bude naziv foruma. Doduse, on je po mom sudu bio previse inventivan, mozda da se nadje nesto konzervativnije.

 

 

A nesto u fazonu (znam  znam, lupam) Plus Jedan ili tako nesto slicno. Moglo bi cak biti i izazov za ove nase dizajnere i graficare. ^_^

 

meni ovo sa +1 (kolikogod me nervirala +1 akcija na forumu) dosta dobro zvuči. nekako može metaforički da se nategne odgovornost i akciju pojedinaca, koji ako se udruže (+1+1+1) mogu da nešto malo da pomaknu. bolje ovo zvuči u mojoj glavi trenutno, no ne mogu da se fokusiram, na telefonu sam paralelno. a uspostavlja i link na forumu. može da bude +1, a da nam misija bude pomoć, podrška, prijateljstvo. i sve smo ispoštovali ™ 

 

Živo me zanima koja bi to bila stranka koja bi objedinjavala Praslina, Filipenka, Rođera, MiddleClassa, harpera, radišu, ikara.  :s_c:  :s_p:  :s_u:  :s_dj:  :ss1:  :lala:  :rant:

 

KPJ? :lol:

Edited by Queen Mother
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...