Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper lee

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Baš me zanima da li danas smeju da objave istu ovakvu naslovnicu sa istom slikom, tekstom i ostalim. Uključiv i "Titanik". 

Link to comment

Baš me zanima da li danas smeju da objave istu ovakvu naslovnicu sa istom slikom, tekstom i ostalim. Uključiv i "Titanik".

 

posljednji broj vremena je dosta dobar

ne da ima mnogo novog i nepoznatog, ali daje dragocjena svjedocanstva iz obrenovca, hronologiju i sl. redakcijski stav je jasan.

Link to comment

Činjenica da se skoro jedina opoziciona i argumentovana misao o poplavama može naći u tekstovima kolumnista NSPM-a dovoljno govori koliko se Srbija mentalno srozala ...

Link to comment

ovo sto pt.20 prica iz prve ruke znam da su samo pusti snovi, tj. izuzetak na nivou zemlje. danas sam povezao svoju nastavnicu matematike koja je sad u penziji (inace sam je uvek smatrao za visprenu zenu) i poce ona da mi prica o poplavama: "mora se priznati, dobro su se organizovali, nema sta", "a jesi video kako im je vucic podviknuo, tisina bre tamo, a, ahahaha, pa sta su oni mislili, takav smo mi narod, nema discipline" i sve u tom stilu. ma propali smo skroz, nema nade niti ce je ikad biti.

Edited by Zhota
Link to comment

ovo sto pt.20 prica iz prve ruke znam da su samo pusti snovi, tj. izuzetak na nivou zemlje. danas sam povezao svoju nastavnicu matematike koja je sad u penziji (inace sam je uvek smatrao za visprenu zenu) i poce ona da mi prica o poplavama: "mora se priznati, dobro su se organizovali, nema sta", "a jesi video kako im je vucic podviknuo, tisina bre tamo, a, ahahaha, pa sta su oni mislili, takav smo mi narod, nema discipline" i sve u tom stilu. ma propali smo skroz, nema nade niti ce je ikad biti.

 

Ništa, povezi je ponovo kad joj smanje penziju za 10% Ako nešto krene, ti reci da je tako odlučila vlada i da mora da bude neke discipline  ^_^

Link to comment

Predsednik Nove stranke Zoran Živković izjavio je danas da je od predsednice parlamenta Maje Gojković zatraženo da sazove posebnu sednicu skupštine na kojoj bi se razgovaralo o poplavama koje su pogodile Srbiju i o izveštaju vlade tim povodom.


 


Živković je novinarima u parlamentu rekao da "vlada i sutra može i mora da izađe pred poslanike i kaže koliko je tačno bilo mrtvih u poplavama i zašto Obrenovac nije branjen".


 


Lider Nove stranke je takođe uveren da je Obrenovac mogao da bude odbranjen, pošto se znalo tri dana unapred da prete poplave, a da od 13. maja do 16. maja, kada se poplava dogodila, ništa nije urađeno.


 


Živković je rekao da u javnosti kruže mnoge dezinformacije što dovodi do širenja panike i pogoršava situaciju, ali neke od njih imaju i politički karakter.


 


On je insistirao na tome da vlada kaže ko snosi odgovornost za ono što nije učinjeno i naglasio da su Šabac, Sremska Mitrovica i Beograd odbranjeni jer su branjeni, dok su katastrofalno prošla ona mesta koja uopšte nisu branjena, među njima i Obrenovac.


 


“Obrenovac je mogao da bude odbranjen, ali nije. Pitanje je ko je za to kriv",  rekao je Živković, a na pitanje da li imaju podršku drugih posalnika za sazivanje sednice parlamenta, dodao da poslanici Nove stranke imaju podršku građana Srbije.


Građani, naglasio je, o tome govore danima, očekuju odgovore, a Nova stranka očekuje podršku predsednice parlamenta.


 


Govoreći o mogućnosti da se formira i skupštinski anketni odbor koji bi se bavio posledicama poplava, Živković je rekao da Nova stranka podržava tu inicijativu.


Link to comment

Ruske spasioce  sa aerodroma Nikola Tesla ispratili samo predstavnici njihove ambasade i neka nvo "Zavetnici" ... :isuse:

 

 

:isuse:

 

A za GSS veravatno niko i ne zna da postoje.

Link to comment

Pa sad, tražiti od naroda (naročito onog direktno pogođenog) da se spontano okuplja na aerodromu bi zaista bilo groteskno.

 

Ove ljude je trebalo da isprati neko iz vlade ali je vlada naravno i ovde pokazala koliko joj je stalo do svih onih života koje su Rusi (i ostali) spasili u Obrenovcu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...