Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

Kada se ovo završi prijaviću se u vojsku i spasavaću ljude gde god to bude potrebno, jer ću jedino tako svom životu dati neki smisao.

Slobodan Nedeljković zvani Džambo uhapšen je i određen mu je pritvor jer je pljačkao kuće i ljude glumeći spasioca u Obrenovcu, saznaje “Blic”.

 

Eto preporuke, samo ne za vojsku, nego za policiju, pa za par godina - ministar...

Link to comment

Pa od heroja/mučenika do lopova/prevaranata.

 

Nije paralela između njih i njega, nego između medijskog tretmana prvog i drugog slučaja.

Link to comment

A znači sad je jasno na jjoga je PV mislio kad je pričao "oni već procenili štetu a poplave traju!Hoće da poplavama pokriju svoj nerad!" E pa paraćinci pozdravite novog predsednika opštine!

 

Послато тетејцем

Link to comment

Obecao sam vam neki izvestaj sa lica mesta jos odavno ali ne stizem da pisem ovih dana posto sam uglavnom na relaciji Obrenovac gde cistim dedinu kucu, i Umka gde trenutno boravim. Voda se uglavnom povukla ali ima jos nekoliko mesta gde cak i kuce jos plivaju, u gradu nema manje vise nikoga od drzavnih organa izuzev na ulazu u grad, vojske, policije... samo gradjani koji iznose sve iz svojih kuca pa nam grad izgleda kao jedna ogromna deponija smeca. Kolektor kanalizacije je unisten pa trenutno imamo otvorenu kanalizaciju kao u 19. veku. U okolini moje zgrade i dalje ima vode i siri se nesnosan smrad, nemam zaista ideju kada bi moglo tamo ponovo da se boravi. Sigurno ce proci par meseci da bi cak i ljudi kojima su stanovi suvi tamo mogli kolko toliko normalno da zive. Struje uglavnom nema izuzev u par manjih delova grada, tehnicka voda je tu, ali ne sme da se koristi ni za sta osim za pustanje vode u wc-u. 


 


Konkretno sto se zrtava tice nemam nekih novijih informacija i to ce verovatno biti tako sve dok se malo veci broj ljudi ne vrati u grad. Cuo sam za 2 davljenja ali su oba imena pomenuta na onom spisku utopljenika, medjutim znam i za nekoliko slucajeva da su ljudi umrli nakon par dana, moj profesor istorije, i jos nekoliko ljudi koji su evakuisani pa ih stiglo srce i slicno, pretpostavljam da taj tip zrtava nece biti zvanicno vodjen kao posledica poplave, nazalost ocekujem da kada ljudi dodju da vide svoje imanje moze se desiti nesto slicno.


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...