Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

Stigao kuci, drzimo se dobro, nadam se jos jedna mirna noc. Drugar koji je kapetan na recnom brodu mi objasnio da nema sanse da bude "Obrenovacki scenario"- mi smo ravnica, Kolubara je brza i "divlja", Sava bi mogla samo da se "raspline" po okolini, ne i da potopi grad. Zelim da mu verujem. Odoh da odmorim, pa ujutru na Savu.

Nadam se da su ostali forumasi OK.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

lažna, od tetke, kevine sestre

 

no, poplave se približavaju 500 godišnjim. statistika.

:(

 

A mislio sam, ako ti treba pomoć da puniš džakove, prikacis pumpu u podrumu, podigneš regal na potkrovlje, ....

 

E: jbga sloj, ekstremne situacije deluju čudno na ljude...:P

Edited by steins
Link to comment

e sad kruze neki smsovi i po fejsu kako je obrenovac zrtvovan da ne bi bio potopljen beograd.....i ljudi se primaju, sto je najgore

 

Нема то везе са истином.Колубара је та која је потопила Обреновац,шта ће бити са Београдом,видећемо наредних дана и доста ће зависти прво од Саве а онда и од Дунава.Барић се мање више жртвује због Телмоелектране Обреновац.Пар слика сам добио малопре а сликане су предвече па ћу их окачити после.

Ситуација у Обреновцу са поплавом да кажем да је мало боља.Вода се колико толико повукла,али на жалост јако лоша вест је да изгледа има доста настрадалих.

Link to comment

Stigao kuci, drzimo se dobro, nadam se jos jedna mirna noc. Drugar koji je kapetan na recnom brodu mi objasnio da nema sanse da bude "Obrenovacki scenario"- mi smo ravnica, Kolubara je brza i "divlja", Sava bi mogla samo da se "raspline" po okolini, ne i da potopi grad. Zelim da mu verujem. Odoh da odmorim, pa ujutru na Savu.

Nadam se da su ostali forumasi OK.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ajde odmori trajace ovo....

Link to comment

da li se neko dosetio da otvori centre za prikupljanje pomoci kod vecih trznih centara, da ljudi koji zele i mogu da pomognu ne moraju bar da se cimaju oko transporta?

Link to comment

Нема то везе са истином.Колубара је та која је потопила Обреновац,шта ће бити са Београдом,видећемо наредних дана и доста ће зависти прво од Саве а онда и од Дунава.Барић се мање више жртвује због Телмоелектране Обреновац.Пар слика сам добио малопре а сликане су предвече па ћу их окачити после.

Ситуација у Обреновцу са поплавом да кажем да је мало боља.Вода се колико толико повукла,али на жалост јако лоша вест је да изгледа има доста настрадалих.

 

Niko ne objavljuje još te podatke,jel znaš možda koliko je otprilike to dosta?

Link to comment

da li se neko dosetio da otvori centre za prikupljanje pomoci kod vecih trznih centara, da ljudi koji zele i mogu da pomognu ne moraju bar da se cimaju oko transporta?

ima u delti Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

da li se neko dosetio da otvori centre za prikupljanje pomoci kod vecih trznih centara, da ljudi koji zele i mogu da pomognu ne moraju bar da se cimaju oko transporta?

 

Prikuplja se pomoć u TC Ušće, a i u svakom Tempu imaš ispred ulaza korpe za ostavljanje pomoći

Link to comment

dolaze ljudi sa strasnim pricama, ne smem ni da prenesem...

 

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

 

Pričaj sve.

 

I meni sad bio ortak, došao mu neko iz Mitrovice. Kaže da je tamo HAVARIJA.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...