Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Ne znam da li je centralna ali definitivno imas problema sa citanje napisanog.

Osnovi EAU sezu do 1994, kada Nazarbajev predlaze osnivanje necega sto ce biti EAU, prvi potpisi izmedju Kazahastana, Belorusije i Rusije na stvaranje necega sto ce voditi EAU su stavljeni 1995, kada nikakav Putin nije bio na celu Rusije.

To je tvoj problem i onih koje slusas, zato ga i duvaju stalno, kao sto se moze videti na primeru JT, pa posle jaucu. Totalno lose procene.

Link to comment

Gde je utočište ruskih milionera?

Krajnji cilj ruskih multimilionera je, smatra Fajnenšel tajms, da dobiju trajnu boravšnu vizu ili državljanstvo. 

 

to je to, možda Englezi vole malo da naduvaju cifre, ali i ruski "investitori" hoće negde na siguricu

Link to comment

https://www.youtube.com/watch?v=4j1QpuXCJ80

 

:lolol:

 

edit: inace momak sa majicoim Ukrop, je iz Ukrajine, agencija UNIAN, koji je otvoreno u lice sasuo Putinu: koliko si vojnika poslao da ubijaju Ukrajince.

Novinar Rojtera ga je provocirao sa mogucim pucem i drzavnim udarom. Bilo je pitanje o Hodarkovskom i mogucem kandidovanju za predsednika ali jako su se puno vrteli oko pada rublje u to vreme i da li iza toga stoje dejstva Rusije u Ukrajini.

Edited by Zaz_pi
Link to comment

Najnovije istrazivanje u Rusiji odmah posle naglog pada rublje pocetkom prosle nedelje:

 

У Путина по-прежнему рекордный уровень поддержки — 85%
Резкое падение курса национальной валюты не*оказало влияния на*рейтинг президента Владимира Путина*— он*остался в*зоне рекордных значений, деятельность президента по-прежнему одобряют 85% россиян. Таковы результаты опроса, проведенного 19*— 22 декабря Левада-Центром.*

 

U sekciji, za namenskog, novi centar oruzanih snaga Rusije u Moskvi:

 

SAVX6359-1.jpg

 

PJNUJuR.jpg

 

qJpRmzX.jpg

 

JwlRHRe.jpg

 

SAVX6563-1.jpg

 

putin-152.jpg

 

 

Kakvo uzalodno trosenje novca :lolol:  Mogli su to malo skromnije, nisu morali bas toliki ekrani. :lolol:

Link to comment

Dzaba ti gedzeti, sva tehnika im je i dalje iz sovjetskog vremena, glupi kapitalisticki ruski sinovi nisu nista novo napravili od USSR-a...

Shan Jan,

Izgleda da su napravili novu raketu za letove u kosmos Angara A5, ali pravljenje raketa nije visoka tehnilogija tj. nije to "rocket science".

Zeleo sam da turim i link pa sam obisao svoje omiljene sajtove, CNN i BBC. Nisam nasao ni jednu vestu vezanu za ovu raketu na ova dva sajta. Zato imam duboku skepsu da testiranje te rakete nije ni desilo. Ne vidim razlog, zasto bi dva internacionalna uticajna medija propustila jedan takav dogadjaj. 

 

Ako zelis da kritikujes sta su Rusi uradili sa novcem, svojim razvojem, u poslednjih 15 godina vladavine VV-a onda pogledaj ovaj clanak:

http://echo.msk.ru/blog/oreh/1456754-echo/

Pogotovo su zanimljivi komentari. Mozes da nadjes i prevod na Pescaniku.

 

Pozdrav,

X500

Link to comment
×
×
  • Create New...