Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Preko 100 mrtvih, pojedinci javljaju na tviteru...ne znam da li je tacno ali po onim.snimcima sto sam gledao vrlo je, na zalost, moguce...

  • Hvala 1
Link to comment

Ovaj akt ne bi trebalo da ima veze sa Ukrajincima.

Izgleda da su neki likovi sa Kavkaza. Kako god, mislim da nema veze sa ovom temom.

Link to comment

to kazu i amerikanci - koji su prije par dana  svojim gradjanima u rusiji objavili apel da ne idu na javna okupljanja i koncerte jer je moguc ekstremisticki napad

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment

Jeste, tačno je to. Nije isključeno da se otvara još jedan front prema Rusima, premda su oni u dobrim odnosima sa susjednim kavkaskim državama a pacifikovali su i federalne jedinice sa tog prostora unutar RF.

 

Link to comment
55 minutes ago, BWA said:

Ovaj akt ne bi trebalo da ima veze sa Ukrajincima.

Izgleda da su neki likovi sa Kavkaza. Kako god, mislim da nema veze sa ovom temom.

Možda je samo pitanje šta Rusiji više "odgovara". Da su neki tamo po uputama i s podrškom Kijeva ili neki tamo ua svoj račun... 

  • +1 1
Link to comment

Amerika, nažalost, kao i u slučaju invazije Rusije na Ukrajinu (u koju mnogi nisu verovali), potvrdila da ima ubedljivo najbolju obaveštajnu infrastrukturu.

  • +1 6
Link to comment

Glavni ruski kanali nisu prekinuli redovan program. Uredno idu zabavne emisije i reklame. Tek malopre je kajronom najavljeno da će ići specijalne vesti na Prvom.


 

Spoiler


2EaYmRe.jpeg

 

8HtakmU.jpeg

 

7CIyQaB.jpeg


 

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...