Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Mene samo interesuje kakva bi reakcija bila kada bi USA po istom principu skenjala Snowdena.

 

Snowden nije suradnik ruskih tajnih sluzbi.

Link to comment

Mene samo interesuje kakva bi reakcija bila kada bi USA po istom principu skenjala Snowdena.

Nešto mi se javlja da baš ne bismo iz momenta zaključili da je Obama lično dao naredjenje.

Link to comment

Snowden nije suradnik ruskih tajnih sluzbi.

:lol: Nemojmo se zajebavati.

 

Nešto mi se javlja da baš ne bismo iz momenta zaključili da je Obama lično dao naredjenje.

Pa kad neko oce u zemlji da se za sve pita i da bude autoritarni lider onda treba da racuna da ce ga odmah i za ovako nesto pitati.

Link to comment

Nema Volodje.

Peskov kaze da je Vova zdrav kao konj.

 

Juce je propustio jos jedan dogadjaj na agendi, i to od nemale simbolicke vaznosti: ceremoniju formalnog ujedinjenja Rusije i Juzne Osetije. 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Ne kaze samo to nego:

 

Dmitry Peskov told Ekho Moskvy radio station Thursday that the president was "absolutely" healthy, adding that the president's handshake was still so strong it could "break your hand.

 

:lol:

Link to comment

Putinovo odsustvovanje polako dolazi na naslovne strane. Cudan demanti Peskova. Moguce da nije nista ozbiljno, ali prosto nece da narusavaju njegov kult priznanjem da ovaj nije bas u najboljoj kondiciji. To mi jedino izgleda logicno.  

Link to comment

Bilo bi izuzetno neobicno da Snowden, jedan od najpoznatijih ljudi na svetu, radi kao bilo ciji spijun, to bi bilo kao da Son Koneri ode na prijem sa namerom da ukrade mikrofilm iz kancelarije pozadi,  i da ocekuje da ga niko nece  prepoznati.

 

Snowden je politicka dekoracija Kremlja i Putinov spoljnjopoliticki trofej. Ovo pisem sa punim postovanjem za ono sto je Snowden uradio, i sa razumevanjem za njegov odlazak u zemlju za koju je izvesno znao da ce mu obezbediti siguran zivot i slobodno kretanje unutar njenih granica. 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Nema Volodje.

Peskov kaze da je Vova zdrav kao konj.

 

Moguće je da se "samo" o tome radi. Popustilo mu zdravlje u nekim normalnim okvirima (za čoveka njegovih godina), verovatno ništa alarmantno i verovatno je čak i takav u boljem stanju od većine svetskih državnika, ali sreću mu kvari to što vlada u sistemu u kojem čim alfa mužjak pokaže prve znake zamora i posustajanja mlađe zveri iz čopora momentalno i lagano kreću da ga opkoljavaju.

Link to comment

Moguće je da se "samo" o tome radi. Popustilo mu zdravlje u nekim normalnim okvirima (za čoveka njegovih godina), verovatno ništa alarmantno i verovatno je čak i takav u boljem stanju od većine svetskih državnika, ali sreću mu kvari to što vlada u sistemu u kojem čim alfa mužjak pokaže prve znake zamora i posustajanja mlađe zveri iz čopora momentalno i lagano kreću da ga opkoljavaju.

 

Potpuno iste misli imam.

 

A reakcije na ovaj "sabbatical" dobro je sumirao jedan tviteraš, parafraziraću: "Kao u vreme Brežnjeva, dovoljno je da vođe nema nekoliko dana, pa da se proglasi mrtvim". Ovo što se dešava ovih dana je jako retka poslastica za kremljologe. 

 

edit: Putin je imao telefonski razgovor sa predsednikom Jermenije.

Edited by Грешни Василије
Link to comment
×
×
  • Create New...