Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Je l' znas Earseru sta je Nemcov rekao za Obamu 2009? Mozda ti se to svidi posto si i ti u trenutku slabosti rekao isto misljenje :lol:

 

Je l' znaš Žaže gde sam ja rekao da sam "ekspert za huliganizam"?

 

Molim odgovor da ne bih morao da reportujem.

Link to comment

Je l' znaš Žaže gde sam ja rekao da sam "ekspert za huliganizam"?

 

Molim odgovor da ne bih morao da reportujem.

 

Reportuj a ja ce u svoju odbranu staviti tvoje hvaljenje di si bio nesto na severu, sta li vec, :lol:  i analizom tzv. navijackih grupa. Mislim da ti to dobro ide i da si stvarno strucan u tome.

Link to comment

Ako sam dobro razumeo, Zaz_Pi je postavio sliku kojom se ismeva ubistvo jednog coveka i priziva ista sudbina drugom? I tu je sliku zacinio odobravajucim smajlijem?

 

Ne, nisam. Ali vidim da sam te dobro ranije nagazio pa imas zelju za banovanjem, pa izvolim, nikakav problem. Iako si uhvacen kao admin u podmetacini za koju se jos nisi izvinuo.

Edited by Zaz_pi
Link to comment

Ja sam nešto sve dalje od teorije da je Putin roknuo Nemcova. 

Prvo, čitajući o političkim ubistvima koja se pripisuju FSBu, vidim da oni imaju sasvim drugačiji metod - uglavno, rokaju u gluvo doba u ulazu zgrade ili ispred radnog mesta. 

Drugo, pokušavam da napravim neku paralelu sa Miloševićem, i jedino što mi pada na pamet je da je ovo ko da je Slobo naredio likvidaciju Duleta Krtice. A to nema nikakve logike.

Treće, nije Kremlj /tj putin/ do sada pokazivao tako nekontrolisanu paranoju. 

Četvrto, da rokneš nekog levog opozicionog lidera usred čaršije, 2 dana pred miting opozicije tek nema nikakvu logiku ma koliko da si paranoični diktator. On je veću štetu naneo Putinu mrtav nego što bi ikad mogao živ. 

 

Naravno, ne isključujem da su ka ispucali neki rodoljubivi ludaci, pošto mi ni ljubomorni muževi ni braća kriminalci ne piju ič vodu, ali ne verujem da Kremlj ima neke veze. 

Link to comment

Reportuj a ja ce u svoju odbranu staviti tvoje hvaljenje di si bio nesto na severu, sta li vec, :lol:  i analizom tzv. navijackih grupa. Mislim da ti to dobro ide i da si stvarno strucan u tome.

 

Pa stavi jbt. Pitam te šta sam to pisao jer sad već obilato lažeš.

Link to comment

Pa stavi jbt. Pitam te šta sam to pisao jer sad već obilato lažeš.

 

Ne lazem ja nista, tvoja jurenje za mnom pocinje zato sto sam ti rekao da ne dajes analize tzv. navijackih grupa po forumu jer to niko ne zanima.

Link to comment

Jel mozes onda da objasnis sliku? Sta ona znaci i zasto si je postavio?

 

Znaci da Navalni nece da ide preko mosta gde je ubijen Nemcov. Gde je tu ismevanje ubistva jednog coveka?

A, sada ti meni reci: zasto si kao admin pokusao da mi podmetnes da sam rekao nesto sto nisam i zasto to nastavljas i dalje da radis?

Edited by Zaz_pi
Link to comment

Moje jurenje za tobom počinje zato jer si prepotentna budala koju moderacija ne želi da obuzda. To što si se klonirao, a niko te ne banuje je samo dodatna nepravda na koju svaki pošten forumaš treba da pljune. 

 

Iskreno se ni ne sećam dijaloga koji opisuješ ali to što ne smeš da ostaviš link je svakako zato jer si ga pisao kao No7 onomad. 

 

Podsetiću novije forumaše da si banovan jer si u jednom trenutku krenuo da budališ da je iz ambasade stigla direktiva da budeš ograničen na PZD. 

Link to comment

Je l' znas Earseru sta je Nemcov rekao za Obamu 2009? Mozda ti se to svidi posto si i ti u trenutku slabosti rekao isto misljenje :lol:

Ovde gomila ljudi pljuje po Obami svako malo.

Link to comment

Moje jurenje za tobom počinje zato jer si prepotentna budala koju moderacija ne želi da obuzda. To što si se klonirao, a niko te ne banuje je samo dodatna nepravda na koju svaki pošten forumaš treba da pljune. 

 

Iskreno se ni ne sećam dijaloga koji opisuješ ali to što ne smeš da ostaviš link je svakako zato jer si ga pisao kao No7 onomad. 

 

Podsetiću novije forumaše da si banovan jer si u jednom trenutku krenuo da budališ da je iz ambasade stigla direktiva da budeš ograničen na PZD. 

 

Drago mi je da si priznao da me juris, sto je prekrsaj po pravilima foruma. Razlog je bio sto sam ti rekao da prestanes da analiziras tzv. navijacke grupe. Sto je jos gore, sada izmisljas i vredjas, to je za dodatno kaznjavanje. :)

Link to comment

A zasto bi isao, vodjen policajcima, preko mosta gde je ubijen Nemcov i sta je tu smesno?

 

Smesno je to sto na slici izgleda kao da ga policajci guraju na most, sto u stvarnosti nije bio slucaj, kada je ta slika snimljena.

Vidim da izbegavas da odgovoris na moja pitanja.

Link to comment

Vidim da izbegavas da odgovoris na moja pitanja.

 

Ja vidim da ti izbegavaš da odgovoriš na moje pitanje gde smo nas dvojica polemisali i gde sam ja izjavio da sam "ekspert za huliganizam". Gde?

 

Još tražiš od modova da te spasu. :)

Link to comment

 

B_BkwFeUoAA335L.jpg

 

:lol:

 

 

:lolol: haha sjajna fora, vode i njega da ga ubiju  :lolol:

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Ja sve vreme pitam koja je fora jer mislim ma nema šanse da je to. Ali kako Zaz izokola odgovara ostaje mi da zaključim da je baš to posredi. 

Link to comment
×
×
  • Create New...