Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Ako je tacno da se okupilo ne 7 000 ljudi, nego manje od 20 000 ljudi, to je jako losa brojka. Toliko se okupi u Beogradu za srednji miting a ne u Moskvi, gde je 50 000-100 000 sasvim normalna brojka za neki solidan miting, ne narocito velik.

Zaz_pi,

 

Prema Grickovom postu sa prethodne strane, ima 7000 uniformisanih organa reda i oko 50.000 onih koji nisu uniformisani.

 

Pozdrav,

X500

Link to comment

Nece biti:

 

ГУМВД: в траурном марше в память о Немцове участвуют 7 тысяч человек

 

Ja verujem da je brojka veca ali nije ni 50 000, kako organizatori kazu. ;)

Link to comment

Uzgred, primecene su ukrajinske zastave i zanimljivi ljudi, poput nekih iz Odese koji bi mogli imati veze sa cuvenim zlocinom itd. To je zovem demoratijom, dok se ubijaju Rusi naredbom iz Kijeva, oni dodju u Moskvu i slobodno setaju sa svojim zastavama, stavovima...

5QlEsMHabOA.jpg

Link to comment

realno, ruska demokratija je najbolja.

 

djindjica je ubila mafija. ili zapad zbog kosova. ili i jedni i drugi, istovremeno.

 

ajde da vidimo zasto sad i kome to odgovara. sigurno nije putin kriv, znamo da su rusi sampioni demokratije (videti prvi pasus).

Link to comment

ajd nek mi kaže neko ko prati - kolko je realno ovaj lik što su ga smakli bio bitan? Jedni kažu da je bio gotovo potpuno nebitan, drugi da je bio biznismen a uzgred političar, treći opet da je imao dobre odnose sa sadašnjojm vlasti u Kijevu.

 

čak sam pročitao da je ovo osveta FSBa jer je on odao onaj plan za sjebavanje Ukrajine od pre par dana....

 

ja sam shvatio da je on neki lik kalibra Duleta Krtice....

 

:unsure:

 

e: i još nešto mi pade na pamet čitajući o ubijenim novinarima - ova javna egekucija nije baš MO KGBa. Oni preferiraju hodnike zgrada ili ulaze ili stanove u gluvo doba noći. :fantom: 

Edited by steins
Link to comment

Јесте, он је био Зорге и једини знао план за који је знао још цео супротни табор од осамостаљивања Украјине

Edited by kapetanm
Link to comment

^^

 

bio je više prošli političar nego sadašnji, više medijski eksponiran nego politički bitan (manje od navaljnog recimo), više u poslovnom svetu nego u političkom.

 

opet, to je najzvučnije ime koje je ubijeno u moskvi u zadnjih 15-20 godina; bio je bitniji od politkovske (npr) u tom smislu te ovo jeste izuzetno 'važno' ubistvo. da li je pozadina ubistva važna politički, videćemo (a možda i nećemo, jel).

Edited by Prospero
Link to comment

That's why I love PPP. Jedan se gadja tvitovima o stotinama hiljada boraca za demokratiju i majdanu koji samo što nije počeo, drugi jako dominira sa pedesetak slučajnih prolaznika medju kojima su primećeni™ i notorni ratni zločinci.

 

I onda neki kažu da mora da se odabere strana i da najviše smaraju oni što odbijaju da se opredele.

Link to comment

Uzgred, primecene su ukrajinske zastave i zanimljivi ljudi, poput nekih iz Odese koji bi mogli imati veze sa cuvenim zlocinom itd. To je zovem demoratijom, dok se ubijaju Rusi naredbom iz Kijeva, oni dodju u Moskvu i slobodno setaju sa svojim zastavama, stavovima...

5QlEsMHabOA.jpg

 

jea rajt

 

Goncharenko is being interrogated on case opened over crimes during Odessa massacre

 

Russia

March 01, 19:41 UTC+3

 

MOSCOW, March 1. /TASS/. Lawyer Mark Feigin has confirmed reports that Alexei Goncharenko, a member of Ukraine’s Verkhovna Rada /parliament/, was detained during a march of mourning in memory of Boris Nemtsov over non-obeying the police.

 

Earlier on Sunday, the Moscow police department confirmed Goncharenko’s detention. The police spokesman said Goncharenko had been taken to the Russian Investigations Committee for interrogation.

 

"Yes, he was detained. My colleague layer Logvinsky, a lawmaker, has just called me from the Rada to ask me to act as Goncharenko’s lawyer. Goncharenko is now at the Kitai-Gorod police station in central Moscow," Feigin told TASS. In his words, Goncharenko was detained on charges of non-obeying police.

Feigin said he had agreed to represent Goncharenko’s interests and planned to meet with him soon. He also said a Ukrainian consul was to go to the police station where Goncharenko was kept.

 

"I don’t understand how he could be detained, since apart from being a lawmaker of the Verkhovna Rada he is a delegate to the Parliamentary Assembly of the Council of Europe /PACE/ and enjoys international immunity," the lawyer said.

 

In the meantime, the Antimaidan movement said in a statement that Goncharnko had taken part in the massacre of the movement’s activists in Odessa on May 2, 2014, when 48 people died in fire at Odessa’s House of Trade Unions.

 

A criminal case was opened in Russia over an attempt on the life of a Russia citizen who happened to be at the House of Trade Unions in Odessa.

Ukraine’s embassy in Moscow has refrained from comment on Goncharenko’s arrest.

 

 

doduše, ako je stvarno imao veze sa odesom onda ko ga jebe, neka trune u nekoj radnoj koloniji.

Link to comment

 

jea rajt

 

 

 

doduše, ako je stvarno imao veze sa odesom onda ko ga jebe, neka trune u nekoj radnoj koloniji.

 

Bio je on u Odesi kada se desio zlocin samo je pitanje da li je bio umesan na neki nacin.

 

%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D1%87%D0%B0%D1%80%D0%

Edited by Zaz_pi
Link to comment
×
×
  • Create New...