Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

16 hours ago, levi said:

evo ih prva dvojica dižu ružne glave, izdržali skoro ceo dan da ćute

 


Još je bolje što ovaj kog si nasmijap kommentarom na stalnom dežurstvu da opomene one koji Putina pomenu na bilo kom topiku van Rusije i Ukrajine, a najradije bi da ga ni na Ukrajini niko ne pominje. Naravno, u raspravu o ubistvu Navaljnog ulijeće sa podsjećanjem na politička ubistva u Srbiji i kafićima u Jerusalemu.

Putinu, kao i svakom ubici od Kaina do danas, ukazuje se najstariji problem, šta sa tijelom ubijenog.  Da li da ga baci na mjesto probe Car bombe ili da ga isporuči porodici, sahranu i može da ogranicči ali grob Navaljnog je nešto što njemu i ekipi može ozbiljne probleme da napravi.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

Generalno ne razumem ne samo Ruse nego i sve narode koji su imali velike zrtve u II svetskom ratu od strane nacista i sad imaju neo naci pokrete. To mi je bas lom mozga.

 

pitanje je koliko su to sve praaaavi neo naci, a koliko je LARP, licno mislim da vise ima ovog drugog

Edited by Nikodije
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

pitanje je koliko su to sve praaaavi neo naci, a koliko je LARP, licno pre mislim da je ovo drugo

Dovoljan je folklor, ne bih bas da zavirujem u te glavudze.

  • +1 7
Link to comment
12 minutes ago, Lancia said:

Generalno ne razumem ne samo Ruse nego i sve narode koji su imali velike zrtve u II svetskom ratu od strane nacista i sad imaju neo naci pokrete. To mi je bas lom mozga.

 

sindrom zabranjenog voca i njegov neodoljiv ukus koji bi da se proba

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, ultra plasticni said:

 

sindrom zabranjenog voca i njegov neodoljiv ukus koji bi da se proba

Od tolikog voca, bas naci vocku da uberu :D

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Eleniko said:

 

 

hvala za ovo.

 

ja izgubim volju da komuniciram za ljudima koje ne poznajem a koji napišu gadost tipa

 

migrant ilegalac najebao u tučl sa policijom dok je ilegalno prelazio granicu

 

ne treba mi ta vrsta razmene emocija sa ljudima koji su upili vučićevu propagandu i onda je đubre ovde.

 

zato nisam hteo da odgovaram.

 

 

Ne da nisi hteo da odgovaraš, već nemaš apsolutno nikakve argumente za besmislice koje pišeš ovde, i onda skrećeš priču na sporedni kolosek, kačeći fotografije bez ikakvog objašnjenja, usput etiketirajući ljude o kojima ne znaš baš ništa da su zadojeni Vučićevom propagandom. Sebe verovatno smatraš za etalon nekakve tolerancije, ali nemaš nikakav problem da sagovornika posle jednog i po posta kategorišeš kao nedostojnog za komunikaciju, glupog, indoktriniranog i slično, što o tebi u stvari govori vrlo puno. 

 

Ja sam spreman za svaki argumentovani dijalog o bilo kojoj temi, ali ne i za Pink/Kurir/Informer nivo komunikacije koji demonstriraš svojim postovima. Ako hoćeš da pričamo ozbiljno, može, ako nećeš, ne moramo uopšte. 

 

  • +1 5
Link to comment
26 minutes ago, Ayatollah said:

 

Ne da nisi hteo da odgovaraš, već nemaš apsolutno nikakve argumente za besmislice koje pišeš ovde, i onda skrećeš priču na sporedni kolosek, kačeći fotografije bez ikakvog objašnjenja, usput etiketirajući ljude o kojima ne znaš baš ništa da su zadojeni Vučićevom propagandom. Sebe verovatno smatraš za etalon nekakve tolerancije, ali nemaš nikakav problem da sagovornika posle jednog i po posta kategorišeš kao nedostojnog za komunikaciju, glupog, indoktriniranog i slično, što o tebi u stvari govori vrlo puno. 

 

Ja sam spreman za svaki argumentovani dijalog o bilo kojoj temi, ali ne i za Pink/Kurir/Informer nivo komunikacije koji demonstriraš svojim postovima. Ako hoćeš da pričamo ozbiljno, može, ako nećeš, ne moramo uopšte. 

 

 

već sam ogovorio, tvojim jezikom - ne moramo, mojim jezikom - ne trebamo.

Link to comment
3 hours ago, Lancia said:

Generalno ne razumem ne samo Ruse nego i sve narode koji su imali velike zrtve u II svetskom ratu od strane nacista i sad imaju neo naci pokrete. To mi je bas lom mozga.

ja mislim da je tu banalan razlog a to je estetika ,koreografija,Hugo Boss dizjan...

Jbg to im se mora priznati ,imali su taj moderan holistički pristup 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Tutankamon said:

Pitao sam Elenika za sliku onog deteta i dobio odgovor.

moja greška. kliktao pogrešno. izvini

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, Ayatollah said:

i niko zbog toga nije najebao da ja znam...

 

Najebala je @pt 2.0 koliko se ja sjećam

 

Možda ne baš zbog pisanja tu, ali svakako zbog prosvjedničkog delikta

  • +1 7
Link to comment

Video sam ovo za njegove naci stavove od pre 15 godina juče. Očigledno težak trenutak da se o tome priča, ionako se vremenom ogradio od toga. Razmišljao sam da to postujem, ali nije mi se ograđivalo da mrzim Putina svejedno, jer ljudi i ovde i svuda uglavnom gledaju da uklope činjenice u svoje mišljenje, a ne obrnuto. S druge strane ne bi bio prvi put da Zapad propagira nekog za koga mogu kasnije da kažu da je i sam zlikovac. Uostalom Putin i Medvedev su bili good guys pre 15 godina iako se i tad znalo ko su oni.

  • +1 2
Link to comment
×
×
  • Create New...