Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

2 hours ago, 3opge said:

za Dadu Vujasinovic necemo nikada ni znati.

Ona je najtragičniji lik 

svi oni nabrojani imaju putera za mazanje na tone 

pada u zaborav 

a njeno ubistvo neće da dobije ni neko kako da kažem  prividno razrešenje 

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
9 minutes ago, Fakundo Sava said:

Ona je najtragičniji lik 

svi oni nabrojani imaju putera za mazanje na tone 

pada u zaborav 

a njeno ubistvo neće da dobije ni neko kako da kažem  prividno razrešenje 

Novinarka Dada Vujasinovic 

Sudija Nebojsa Simeunovic

Novinar Milan Panic

 

Link to comment

Meni su najtragičnija ona deca u Pandi. Srpska služba je najveći skup apsolutnih kretena koje svet može zamisliti a koji su umislili da su kao neka sila.

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, Eleniko said:

fehmi agani

ćuruvija

stambolić

cvijan

ivanović

 

pa kao bolji smo od rusije

 

Realno, nismo ni blizu. Mi smo Francuska za Rusiju, i to će ti svaki normalan Rus reći.

  • +1 2
Link to comment

 

6 hours ago, April said:

Novinar iz Grocke, čudom preživeo

Pantić Jagodina 

Sudija

Beli

Dada

 

 

 

Kujo Kriještorac, svedok atentata na Đinđića.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, napadaj said:

Redoran je autor tog posta i očigledno je da ne poziva na ubistva domaćih izdajnika i stranih plaćenikaтм, nego govori kako službe funkcionišu i kako se profesionalna komunikacija vrši i kontroliše u vreme rata.

 

 

 

10 hours ago, copkillah said:

 

to samo izrazito glup čovek ne može da shvati

 

 

 

10 hours ago, Shan Jan said:
10 hours ago, copkillah said:

 

to samo izrazito glup zao čovek ne može da shvati

uz dva klika misem je moguce naci taj originalni post i raspravu koja mu prethodi

https://www.mycity-military.com/Aktuelna-vojna-desavanja-u-svetu/Specijalna-operacija-RF-LNR-i-DNR-u-Ukrajini_4625.html

 

dakle redoran direktno predlaza kako ruska strana moze "unaprediti" svoje izvestavanje o ratu, jer trenutno nije dobro, previse je disonantnih tonova

 

 

nije bitan redoran, bitan je odnos prema tom zlu

ne moze zlo da se podrzava delimicno, zna se jako dobro ko ubija "izdajnike drzave" po rusiji i po srbiji

to sigurno nisu djindjic, zivkovic ili tadic

 

 

ko to ne vidi ili je glup ili zao 

i ostaje mu samo da namenski konstatuje kako je tako svuda i oduvek

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment

kakvi zlikovci, putin i ta njegova razularena banda ubica.

kasape ukrajinu godinama, ubijaju kako im se digne, govnava kina im je saveznik, nova osovina zla. 

poceo bih malo njih da ubijam isto tako. tako kad odu malo u shoping u dubai ili gde vec ide ta bagra. 

 

isto i mi zivimo u slicnim rezimima u kojima se velica nasilje i zlocin. 

kad ovako ubijes opozicionara to znaci da granice ne postoje. to ce samo proizvoditi zlo i ne sumnjam da bi npr bacili atomsku bombu negde gde su im uhrozeni interesi,ne rusije vec njih.

cini mi se da su i u sssr, bar u vreme breznjeva, imali vise skrupula prema oponentima. bar bi ih na kraju zamenili za neke svoje spijune.

ovakva ubistva putin i banda moraju dobro da plate inace ce oni ici sve dalje i dalje.

 

 

 

Link to comment

rusija je naprosto prevelika da bi se uz pomoć "spoljnog faktora" privela demokratiji. mislim da je ruski narod sam prepušten svojoj sudbini. namenski bolje poznaje istoriju od mene pa bi mogao da napiše da li je rus ikada bio u prilici da ne bude podanik i poslušnik režima koji mu se desio. da je kada bio u prilici da bira. sem onih koji su izabrali da život provedu negde drugo.

 

sada imaju staljinizam u još rigidnijem obliku. staljin u unutrašnjoj a hitler u spoljnoj politici, to je putin.

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...