Jump to content
IGNORED

Srebrni metak za rasistu Sterlinga


Lorenzo

Recommended Posts

Upravo to; neces da se ponasas  po pravilima organizacije nema mesta za tebe; ne znam sta vam nije jasno. Da ne kazem da je to matoro rasisticko govno zasluzio i vise od ovoga.

 

Matori jeste rasisticko govno i zasluzuje stosta, ali isti taj daje multimilionske ugovore tim istim crnoputim igracima koji protestvuju, i to vec decenijama, i s tog aspekta ne vidim da se do sada neko bunio sto mu je on gazda, a imao je rasisticki obojene gafove i u proslosti.  

 

Apropo famozne prodaje - ja i dalje ne vidim kako to neko moze naterati coveka da MORA da proda tim. Moze liga izbaciti Clipperse iz lige i moze on snositi finansijske konsekvence koje se mere stotinama miliona dolara, ali ako resi da se inati i dokazuje neku svoju pravdu, a siguran sam da mu nije svejedno, onda to moze trajati malo duze i zavrsiti cak i na sudu. Prosto ako je tezak jos koju milijardu pride jebe mu se da prodaje Clipperse i obezbedi se od finansijskog gubitka nego ce nastaviti da ostri onu stvar jer mu se moze. E to ce onda biti malo veci problem za ligu.

 
I ako je Magic stvarno bio povod tog njegovog bulaznjenja, a pominje se i kao neko ko je zainteresovan da kupi te iste Clipperse, sve mi to smrdi da su matorog odradili. Mislim tajming je vise nego indikativan u tom slucaju... 
Link to comment
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lorenzo

    12

  • Feindouno

    9

  • Кристофер Лумумбо

    8

  • theanswer

    7

Ovo će najbolje što se moglo desiti Klipersima. Sterling je najgori vlasnik u ligi i za ovih 30 i kusur godina je više puta upropastio tim.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Nevezano za ovog Sterlinga, zabole me sta ce biti s njim, ali zaista je pravo uzivanje citati kad jedan sportista kakav je Dzabar napise ovako elokventan, sarmantan, duhovit, uman i tacan tekst.

Link to comment

The Warriors were going to go through pre-game warm-ups and take part in the national anthem and starting line-up introductions. They were going to take the floor for the jump ball, dapping up the Clippers players as is customary before games.

Then once the ball was in the air, they were just going to walk off. All 15 of them.

 

"It would have been our only chance to make a statement in front of the biggest audience that we weren’t going to accept anything but the maximum punishment," Warriors point guard Stephen Curry told Thompson. "We would deal with the consequences later but we were not going to play."

 

Link to comment

medzik nije, al ona moralna™ fufa jeste, verovatno je ovaj i onako hteo da je sutne, pa ova brze bolje pohitala da od sebe napravi prosvetiteljicu™...

uostalom sta mislis ko je snimao razgovor i isti pustio u etar™, baba moja?

Edited by Shaq
Link to comment

medzik nije, al ona moralna™ fufa jeste, verovatno je ovaj i onako hteo da je sutne, pa ova brze bolje pohitala da od sebe napravi prosvetiteljicu™...

uostalom sta mislis ko je snimao razgovor i isti pustio u etar™, baba moja?

pretpostavljam da ga je i ona "fufa" nagovorila da kaze sta ima da kaze. Znas ono; kada zenu siluju ona je kriva jer je provocirala  :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...