Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

bas dobar koncert bio. na pocetku su se malo trudili da probude ljude, ali posle par pesama nije bilo problema oko toga. jedan od utisaka je i da sam se previse razvalio. kolko sam shvatio mi smo 1. na turneji culi kantri?

Link to comment

Sjajno veče! (replika: vaistinu sjajno)The Supersuckers oduvali. Meni kantri segment ni najmanje nije smetao, naprotiv. Ej, Good Living, Dead in the water, Non Addictive Marijuana. Publika je jedina bila razočarenje, ali kada se setim topline oko srca zbog tolike gomile forumaša, ne mogu ni publiku da kritikujem. Pa bih i iskoristio priliku da pozdravim sav taj mnogobroj ljudi sa kojima sam se upoznao i prepoznao. I, zaista, Battica je (još) bolja riba uživo. A sama činjenica da iza avatara postoje brojni ljudi od seksi krvi i mesa raduje.

Buck Naked zadovoljava oralno bolje od kurvi iz Picinog parka. Nažalost ne guta, već pljuje.
Rešenje ontološke dileme spit or swallow cesto zavisi od trenutka. Što bi neupućene ili maliciozne ribe rekle "najbolje je spontano". A u stvarnosti, citirao bih KDP heroinu Vesnu Vukelić Vendi: "Nije mi jasno kako Nebojsa Bakarac glumi seks simbol DSS-a, kad mu se po ocima vidi da ima gorku spermu."I jos bih dodao: do you wanna be good, or do you wanna be awesome?Odoh na čas, pa ću i studentima da pričam. Jebo program. Edited by Buck Naked
Link to comment

Mašala svirka. Očekivao sam malo kantrija, ali sam dobio puno, i to me raduje.PPP u velikom broju, na čelu sa Batticuore koja je 1 lepotica.

Link to comment
I jos bih dodao: do you wanna be good, or do you wanna be awesome?
A da, sinoć smo imali priliku iskusiti kako je to biti član takozvane Church of Awesomeness! Ne znam za ostatak društvanceta, al' ja bi' da s' učlanim za stalno. Edited by Lale Gator
Link to comment
'vako s tim kantrijem potpuno druga strana medalje, al nije mi smetalo, za razliku od mojih novosadista koje je to malo smorilo. možda da su ipak malo skratili taj deo, bila bi čista petica, vako 5-!!
Preurbani ste.Taj kantri set (oko pola sata, računam) je bio najbolji deo koncerta!Smorili su u setu koji je neposredno prethodio, kada su svirali pesme sa novog albuma. Album je slab, a te pesme ne funkcionišu ni uživo.Žao mi što je Mr. Smith morao ranije da ode.
Link to comment
ako je neko falio sinoc, to je onda steve earle. :Hail: za cert. :Hail: :Hail: za kantrijanu.
Cuntrie jes zakon. Moja fantazija je jutro nakon rock verzije certa, odmamurljivanje uz kantri... Steve Earle na uvce i tako to.... till the coffee's on and the eggs are fried.Jesam ja jedini oduševljen što su svirali Tin Lizzy? Mislim, ima na lajvovima Jailbreak, al meni Cowboy Song lego ko budali šamar.Batti, priključujem se konplimentima. Bejah pripit, i videh nakratko, ali dovoljno.Novosadisti, houpfuli se vidimo preksutra... Ojavljujem! Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment

sa nekoliko ljudi sam porazgovarao posle i svi se slozismo da je ovaj bio jos bolji koncert. da, ni ja nisam ocekivao kantri, ali su mi legle pesme, a i zgodno je ispalo posto sam se pribojavao da ce sve da se svede na matricu koja se na istovetan nacin ponavlja iz dana u dan i tako nekoliko meseci koliko traje turneja. jbg, nek to ostane za satro velicine, iron maiden i ostale, a rokenrol bendovi da se malo vise oslanjaju na neposrednost. meni najjace sto su svirali dosta sa 'la mano cornuda', sasvim neocekivano.sad, mogao bih da tu napisem knjigu kako je protekao dan i tako to, samo, nije to nesto ni vazno. bitno da je svima bilo fino, pa je, eto, i meni.novi sad sacuvao obraz rokenrola u srbiji. bgd - jok. nista novo, tako je bilo i prosli put.dobra stvar sto sam ostao tvrda srca spram svih dezurnih 'stavi me na spisak, kralju, ljubi te brat!'. jos bolja sto sam posle milion godina, uprkos svemu, bio trezan na koncertu.

Link to comment

Shto reche mini me dok je slushala country riff, 'feels like home...'Bilo dobro... Dobar bend, dobra svirka, dobri ljudi ... chak ni akademija nije izgledala kao odvratna smrdljiva rupa, shto u biti i jeste... A i cert je pocheo gotovo na vreme - 45 minuta zakashnjenja je za Badove koncerte kao 7 sekundi kasnjenja za Shinkansen koji stizhe u Tokyo. A mislim i da je krajnje vreme da se Badu posreci i bude zdravo dobar za neki koncert...podrzham ideju da se sledeci organizuje u NS-u, jebesh grad koji ne mozhe da skupi vishe od 100 ljudi za ovakav bend.PS - razlog mog ranijeg odlaska, zbog chega mi je neizmerno zhao, je sav hepi trazhio i dobio crveni belt buckle kao uspomenu na prvi cert ... rock on, little dude!

Link to comment
PS - razlog mog ranijeg odlaska, zbog chega mi je neizmerno zhao, je sav hepi trazhio i dobio crveni belt buckle kao uspomenu na prvi cert ... rock on, little dude!
:wub:
Link to comment

e dakle, ti si bio taj sa klincem...to je odgoj, to je taj neki rokenrol.Svaka cast, i da malcu ovo bude jedna od najlepsih uspomena sa tatom.Bravo majstore.

Link to comment

Mr. Smithe, primetila sam i ja neko detence pored tebe. bilo mi bezveze da pitam, a baš i nije bilo zgodne prilike. Čestitke tati što je tata i što je doveo klinca na svirku!! :wub:dobro je da ste ipak ranije otišli. previše bi to bilo za prvi put, zar ne? :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...