Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Bad Music koncerti

Featured Replies

2 hours ago, bradilko said:

pozdrav batty curice!! odavno te ne videh ovde! 

 

pozdrav bradilko! nisi me video jer me nije bilo. ali ajd da ne trolujemo ovde, čitamo se;) 

 

 

 

 

  • Replies 2.6k
  • Views 291k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • notenoughreasonsforclaire
    notenoughreasonsforclaire

    Živ je Bad!  

  • vladavsnarod
    vladavsnarod

    bad music boogaloo #4 subota, 18. jun @ kc grad od 18:00 do ponoci   - bag of dicks - elli de mon - lhd - james leg - endless boogie

  • notenoughreasonsforclaire
    notenoughreasonsforclaire

    Bade, srećan rođendan, i hvala na koncertima u subotu! Bilo je baš odlično, a trip na svirci Endless Boogieja je bio neponovljiv.

Posted Images

  • Author
On 1.11.2019. at 15:56, batticuore* said:

bravo bade, narocito za detroit cobras! nadam se da cu uspeti da ih vidim uzivo. 

hvala, vidimo se :)

  • Author
On 15.9.2019. at 9:22, bad music for bad people said:

spacer.png

 

za neki dan:

 

  • Author

spacer.png

On 6.11.2019. at 8:30, bad music for bad people said:

za neki dan:

 

lep koncert, Mick i Steve u formi, al zvuk totalna katastrofa, bolje se cuje moj samsung telefon od razglasa u KC Gradu.

publika na jebenom r'n'r koncertu ko u bioskopu -  "molim te, pomeri se malo, ne vidim dobro". Ne izlazim vise ponedeljkom.

 

Ma Grad i Epionir su grobnice zvukova...biće bolje na Dorćol Platzu.

A ovo za publiku nema veze sa danom...:fantom:

  • Author

^^ zašto kenjate obojica, a posebno stručnjak? Zvuk na Harviju je bio odličan. Isto i na BLIII.

Stručnjače, ne zameri, ali kako te nije sramota da se posereš na ovaj način? Dakle, bio je odličan tonac, a ovi iz KC-a su pride sredili tj obnovili razglas i sad je bolji nego pre, a i pre je bio dovoljno dobar. 

Realno, ti si samo konformista u godinama. Smetao ti duvan, smetala ti gužva, znojenje u masi koja se tiska, cimaju te ljudi jer ne vide i sve uobičajene pojave na rok koncertima.

Previše ideš u dom omladine, ostario si i postao džangrizav kao ras i vulejov koji su tek stručnjaci za kvalitet zvuka ubilo se... 

hm,  zvucnik sa desne strane je krcao kao na ruskom mono gramofonu, stajao sam u u drugom redu i mogao da se cujem sa ljudima oko mene bez problema. 

 iscimao ljude da slusamo Harvija i direktan sam krivac sto si prodao 4 karata vise na vratima, mnogu valjda da podelim utisak o onome sto sam video/cuo?

Konert je bio odlican, Harvi je svetska klasa, Bad Seedse ne slusam otkad su  on i Blixa otisli...

duvan i guzvu nisam pomenuo (koja guzva koja masa? )

Otkud ti znas gde idem i koliko imam godina kad se ne poznajemo?

 

Bade, kakva je satnica za večeras?

Како је било? :cry:

  • James Marshall unpinned this topic
  • 2 months later...

Živ je Bad!

 

FB_IMG_1650696529652.thumb.jpg.cf09d77c440097e320605cf581d7233b.jpg

  • 4 weeks later...

bad music boogaloo #4
subota, 18. jun @ kc grad od 18:00 do ponoci

 

- bag of dicks
- elli de mon
- lhd
- james leg
- endless boogie

Uf endless boogie

Prijatno iznenađenje

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.