Jump to content
IGNORED

RIP Sue Townsend


ajgor

Recommended Posts

tuzno. 

 

ako imate prilike, obavezno nastavite sa adrijanom, kasnije knjige su takodje spektakl. 

prosle godine uzmem poslednju knjigu, the woman who went to bed for a year, predvina. i sve vreme imam u glavi da je pise zena koja je izgubila vid, nepokretna je, hrani se na cevcice i da nam takvo savrsenstvo, a ja kukam na prevoz i dosadne poslove. za udaranje u zid.

Link to comment

pogresan potez, veruj mi, probaj ponovo. moras da vidis sta je bilo sa pandorom. a tata i mama mol su spektakl potpuni. bilo bi idealno po redu.

 

nego ja stalno teram ljubitelje adrijana da citaju i neadrijan knjige jer su prava odlicnost. neverovatno koliko je britkog uma zena bila, koliko se nije prepustala letargiji, depresiji, cemu god mi obicni pokleknemo kad nas stignu nedace.

Link to comment

ja sam citao originalnog adrijana u onoj biblioteci hit, koliko se secam. posle sam (od kraja devedesetih) na nagovor naloznice citao i ostale. uopste nije depresivno, cak ni poslednja gde a. mol ima prvi zapravo ozbiljan zivotni problem koji nije sam napravio.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...