Jump to content
IGNORED

NFL 2014


freakns

Recommended Posts

Carson Palmer pokidao ACL. Ova sezona je završena za njega, ali će biti spreman za sledeću.

 

jel ima on neku klauzulu™ u ugovoru da mogu da ga otpuste na kraju sezone bez velike cene po cardse?

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • James Marshall

    101

  • Frank Pembleton

    99

  • teacher

    98

  • Prospero

    98

Nema, makar da ja znam. Ima garatovanih 15M za sledeću godinu, za koju će u svakom slučaju biti spreman. Jedino ako ne bude spreman do početka sezone, u kom slučaju to valjda znači da će u penziju.

 

Ovaj tim će biti ok - ima tu dosta dobrih, mladih igrača (naročito u odbrani), ali sledeće godine 32godišnji Fitz i Palmer imaju cap hit od $38M, ako Fitz bude tu i ne promeni ugovor. Plus, male su šanse da Bowles ostane posle ove sezone - imaće 2 odlične sezone za sobom, lako se može desiti da negde zasedne kao HC.

Link to comment

Nema, makar da ja znam. Ima garatovanih 15M za sledeću godinu, za koju će u svakom slučaju biti spreman. Jedino ako ne bude spreman do početka sezone, u kom slučaju to valjda znači da će u penziju.

 

Pa da, ekstenzija mu je bila prakticno za sledecu sezonu, sve iza toga je negarantovano... Dosta si siguran da ce biti spreman, s obzirom na to koja je povreda u pitanju i cinjenicu da mu u 35 godina po drugi put puca to koleno...

Link to comment

Ako može neko da objasni ovu poslednju akciju pre poluvremena na CIN - NO?

Lik trči ističe vreme i ovaj ga obara sekundu pre kraja na 20-30 jardi od gola, ovi uzimaju tajmaut i daju fildgol.

Da li akcija traje dok se ne završi, da li je ovaj iz odbrane pogrešio što ga je oborio jer bi vreme isteklo pre nego što bi ovaj stigao do end zone, ovako im je omogućio da poentiraju?

Link to comment

Ako može neko da objasni ovu poslednju akciju pre poluvremena na CIN - NO?

Lik trči ističe vreme i ovaj ga obara sekundu pre kraja na 20-30 jardi od gola, ovi uzimaju tajmaut i daju fildgol.

Da li akcija traje dok se ne završi, da li je ovaj iz odbrane pogrešio što ga je oborio jer bi vreme isteklo pre nego što bi ovaj stigao do end zone, ovako im je omogućio da poentiraju?

Akcija koja je pocela pre isteka vremena  traje bez obzira na vreme..

Link to comment

Kako se nudi Denver St. Luisu, da igraju protiv iole ofanzivno ozbiljnije ekipe, ovo bi davno bilo van dometa Meningu, ovako... Vavrinka-Federer scenario.

Link to comment

Kako se nudi Denver St. Luisu, da igraju protiv iole ofanzivno ozbiljnije ekipe, ovo bi davno bilo van dometa Meningu, ovako... Vavrinka-Federer scenario.

A znas kad ce da vide da toliko nemocan Mening bude...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...