Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NFL 2014

Featured Replies

niko da prokomentarise najbolju tekmu dana. i Cardsi i Eaglesi su vidjeni za playoff sto se mene tice.

 

I naravno moji useru, popiju 2x 80y TDs, 2 red zone turnovera, ne utrce sa par inca (ne znam koji je vise Kelly-ju da ide na shootgun umesto I na short, Polk je tu uzeo 1st down pre toga, sudije  :thumbd: ) i tako...

  • Replies 1.3k
  • Views 73.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A u Foxborou sneg, ne pise se dobro Peytonu.

A u Foxborou sneg, ne pise se dobro Peytonu.

 

Au...a ja igrao 2& UNDER.

Sanchez dominira u Houston-u.

Ma nema snijega, ali Pejton i ander baš ne idu kao kombinacija. ;)  Na koliko je stavljen over/under?

Visoka je granica. Ja odigrah over, na 53.5, no kilavo su poceli.

Pa dobro, to je dostižno, to je 30-24 za jednu ekipu, mada se danima već znalo da će da bude smrzavanje i da se Pejton ne snalazi baš na zimi, valjda ima skor 8-11 u situacijama ispod 40F. 

Secam se onih playoff grudvanja, dok je igrao za Indianapolis. :lolol:

Samo jednom, od starta sezone, je granica na Denver bila ispod 50 poena. Videcemo.

Momčine su već na 99 pokušanih pasova zajedno, a ima još pola 4/4, over lagano prošao

Ma logicno je bilo da bude over, nego ja pametujem. A u principu gotovo nikad ne igram under. A i kad odigram jednom u sto godina, prodjem ko sad. :D

uf, kad god bacim pogled Flaccou je #92 u faci. šta je ovo, dvehiljadeosma?  ^_^

Marcus Lattimore se ipak povukao, bez odigrane utakmice :(

Izboksovace bar osiguranje(oko 1.7 miliona), no i nije neka uteha.

 

Za razliku od prošle godine, kada su Cardsi krenuli slabo i završili 10-6, sada smo krenuli jako i završićemo 6-10. mmnj™

 

Dobro, ocigledno da to nece biti slucaj :D

 

Ova ekipa igra dobro. Bez Docketta i Washingtona, pa i bez Shaughnessyja, odbrana dobra kao i prosle godine. Rukiji Stinson i Martin se solidno pokazali, Frostee Rucker iznenadjujuce dobar, Tommy Kelly isto iznad ocekivanja. Campbell se vraca u formu, PP21 se izlecio (iako niko nije znao da je povredjen).

 

Napad korektan, nista spektakularno, ali bez mnogo TO's.

Palmerov extension na jos 3 godine je logican potez, jer daje vise vremena da se nadje legit QB za buducnost, posto ne verujem da ce Stanton hteti da mu greje klupu. Mozda je to i Logan Thomas, ali cemo tek u sledecem preseasonu moci da vidimo koliko je napredovao tokom ove godine.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.