Jump to content
IGNORED

NFL 2014


freakns

Recommended Posts

niko da prokomentarise najbolju tekmu dana. i Cardsi i Eaglesi su vidjeni za playoff sto se mene tice.

 

I naravno moji useru, popiju 2x 80y TDs, 2 red zone turnovera, ne utrce sa par inca (ne znam koji je vise Kelly-ju da ide na shootgun umesto I na short, Polk je tu uzeo 1st down pre toga, sudije  :thumbd: ) i tako...

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • James Marshall

    101

  • Frank Pembleton

    99

  • teacher

    98

  • Prospero

    98

Pa dobro, to je dostižno, to je 30-24 za jednu ekipu, mada se danima već znalo da će da bude smrzavanje i da se Pejton ne snalazi baš na zimi, valjda ima skor 8-11 u situacijama ispod 40F. 

Link to comment

 

Za razliku od prošle godine, kada su Cardsi krenuli slabo i završili 10-6, sada smo krenuli jako i završićemo 6-10. mmnj™

 

Dobro, ocigledno da to nece biti slucaj :D

 

Ova ekipa igra dobro. Bez Docketta i Washingtona, pa i bez Shaughnessyja, odbrana dobra kao i prosle godine. Rukiji Stinson i Martin se solidno pokazali, Frostee Rucker iznenadjujuce dobar, Tommy Kelly isto iznad ocekivanja. Campbell se vraca u formu, PP21 se izlecio (iako niko nije znao da je povredjen).

 

Napad korektan, nista spektakularno, ali bez mnogo TO's.

Palmerov extension na jos 3 godine je logican potez, jer daje vise vremena da se nadje legit QB za buducnost, posto ne verujem da ce Stanton hteti da mu greje klupu. Mozda je to i Logan Thomas, ali cemo tek u sledecem preseasonu moci da vidimo koliko je napredovao tokom ove godine.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...