Jump to content
IGNORED

Tesla u raljama politike


Takeshi

Recommended Posts

:lolol: :lolol: :lolol:

 

Inače, Slow, ti kao da si pao s Marsa (a ne k'o svi ostali Srbi, sa Siriusa B)

 

Tesla nije ostavio jasnu poslednju volju na temu mesta i načina počinka. O tome su odlučivali njegovi najbliži srodnici koji su odlučili da bude kramiran i da urna bude ostavljena tu gde je sada. Tačka.

 

Au, pa u toj njegovoj rodbini ima mnogo komunjara, treba se setiti samo onog Kosanovića. Sad mi je sve jasno. Pa oni su se teško ogrešili o pokojnog Teslu, prvo što su dozvolili da ga sažeže ognjeni plamen umesto da ga sahrane kako dolikuje krštenoj duši, a drugo što su ga izložili kao paganski artefakt u kući koja je oteta od pravih vlasnika i kojoj su skaredno nadenuli ime muzej Nikole Tesle. A Tesla je uvek bio borac za pravo svojine, treba se samo setiti koliko je propatio što su mu drugi krali patente. Najviše je mrzeo lopovluk. Božemesačuvaj i sakloni. Treba ga definitivno sahraniti onako kako hoće Crkva.

Edited by slow
Link to comment
  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • fonTelefon

    51

  • Indy

    45

  • Аврам Гојић

    37

  • Caligula

    34

Top Posters In This Topic

Posted Images

Au, pa u toj njegovoj rodbini ima mnogo komunjara, treba se setiti samo onog Kosanovića. Sad mi je sve jasno. Pa oni su se teško ogrešili o pokojnog Teslu, prvo što su dozvolili da ga sažeže ognjeni plamen umesto da ga sahrane kako dolikuje krštenoj duši, a drugo što su ga izložili kao paganski artefakt u kući koja je oteta od pravih vlasnika i kojoj su skaredno nadenuli ime muzej Nikole Tesle. A Tesla je uvek bio borac za pravo svojine, treba se samo setiti koliko je propatio što su mu drugi krali patente. Najviše je mrzeo lopovluk. Božemesačuvaj i sakloni. Treba ga definitivno sahraniti onako kako hoće Crkva.

 

 

Ali, ovo nije ta Crkva.

Zar ne znaš da su sve bitne osobe u SPC-u tajno i mučki zamenjene pre tačno 100 godina.

To je sve deo zavere Vatikana i Britanskog prestola.

Link to comment

Što se tiče paralelne rasprave nauka vs religija, treba reći jednu stvar: bez promisli Božje ne bi bilo polifazne struje. Na ETF-u sam naučio sledeće: Da Tesla nije bio pravoslavni hrišćanin nikad ne bi kalemove statora postavio pod uglom od 120 stepeni, tako da čine simetrično trojstvo. Trofazni sistem (u ime Oca, Sina i Svetoga Duha, Sveta Trojica) naizmeničnih struja najlakše stvara obrtno elektromagnetno polje, na čijem principu i danas rade asinhroni motori, koji ne moraju imati provodnike na svom rotoru.

 

:Hail:

Link to comment

Što se tiče paralelne rasprave nauka vs religija, treba reći jednu stvar: bez promisli Božje ne bi bilo polifazne struje. Na ETF-u sam naučio sledeće: Da Tesla nije bio pravoslavni hrišćanin nikad ne bi kalemove statora postavio pod uglom od 120 stepeni, tako da čine simetrično trojstvo. Trofazni sistem (u ime Oca, Sina i Svetoga Duha, Sveta Trojica) naizmeničnih struja najlakše stvara obrtno elektromagnetno polje, na čijem principu i danas rade asinhroni motori, koji ne moraju imati provodnike na svom rotoru.

 

 

:0.6:

Link to comment

Ali, ovo nije ta Crkva.

Zar ne znaš da su sve bitne osobe u SPC-u tajno i mučki zamenjene pre tačno 100 godina.

To je sve deo zavere Vatikana i Britanskog prestola.

 

:lol:

Link to comment

Zajebavajte se vi, ali slow vam lepo demonstrira ono što sam opisao pre par stranica - u ime hrišćanske ljubavi oduzeti mrskim komunistima pravo da sahranjuju posmrtne ostatke svojih članova porodice na način na koji žele i oteti im posmrtne ostatke kako bi pospešili prodaju crkvenih artefekata u okolini izvesnog Hrama. Usput proglasiti plaćenog kraljeubicu i organizatora masovnog pokolja sirotom žrtvom kojoj je neko eto tako oduzeo vilu zato što je uspešan™, i eto dodatnih benefita.

 

Inače, to što članovi Tesline porodice ovih dana urlaju iz komunističke Amerike da se urna njihovog pretka ostavi na miru i da se sa njom učinilo kako je najbolje, to je nebitno. Crkva uvek treba imati poslednju reč. Šta je volja porodice naspram sporazuma Malog (organa), Mihajlovićeve (ministarke) i Gavrilovića (patrijarha), kad je ovo potonje zapravo sveto trojstvo. Slow-ovo.

Link to comment

Ovo može i na tupana iako mi se pre čini da je u pitanju grebanje za neku kintu. U svakom slučaju ludilo se širi.

 

 

Подизање Теслаграда као посебне економске зоне у околини Београда, уз примену правила која подразумевају слободну привредну конкуренцију, попут градова Дубаи и Хонгконг, изазвало би велико интересовање страних инвеститора и повећало углед Србије у свету, уз очекивани напредак домаћих фирми и самог становништва. Про­је­кат сам на­зва­ла Те­сла­град, јер та­кво име по сво­јим ино­ва­тив­ним и кре­а­тив­ним иде­ја­ма за­и­ста при­ли­чи овом гра­ду бу­дућ­но­сти.

Politika

Link to comment

Malopre sam u Maksiju uvaljao prvu novčanicu od 100 dinara na kojoj sam diskretno dopisao "Ostavite Teslu na miru". Prodavačica je videla da je nešto dopisano i nije imala problem da uzme takvu novčanicu. Tako da ću se malo raspisati. Jebiga, znam da zvuči kretenski viralno i kao kampanja dosledna Istoka Pavlovića. Ali makar ovoliko mogu da uradim da poruka ode do što više ljudi jer ludilo postaje sve ozbiljnije.

Link to comment

 

прет­по­ста­вља се да би Те­сла­град то­ком свог раз­вит­ка до­но­сио од де­сет до 12 ми­ли­јар­ди до­ла­ра про­фи­та го­ди­шње

 

:lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...