Jump to content
IGNORED

Toliko loši filmovi, a zapravo su kultni!


zakintos

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Legendarni:

 

posterc.gif

 

"Ako u prvom činu napišeš da na zidu visi puška, u drugom ili trećem činu ona apsolutno mora opaliti. Ako neće opaliti, onda nema razloga da visi na zidu” Anton Čehov

 

Ovaj film se bukvalno posro na Čehovljevu pušku. Postoji masa scena koje nemaju nikakav smisleni nastavak. Postoji scena u kojoj žena dobija poziv u kome joj javljaju da je neko dobio rak, tu se završava i ne pominje se više. Postoji scena u kojoj se glavni lik brije zatim kamera zumira njegovu obrijanu bradu uz dramatičnu muziku i tu se završava. 

 

Film je toliko loš da nikome nije bilo jasno kako može da bude toliko loš. Baš je zato i postao kultan. 

 

Ovaj lik u sredini - Tommy Wiseau ga je režirao, napisao scenario, i igra glavnu ulogu.

 

Svojevremeno je poslao scenario za film nekom holivudskom režiseru i bio odbijen. Onda je dilovao farmerke(!?) dok nije skupio pare da napravi sam sebi film. Ima masu potpuno nepotrebnih scena seksa u kojima je on glavni akter. Zvuk je bio loš, pa je ceo film (LOŠE)sinhronizovan sa iznova snimljenim zvukom, 

 

LEGENDARNO!

 

https://www.youtube.com/watch?v=mQ4KzClb1C4

Edited by Toror
Link to comment

nije bas za topik, ali nije ni daleko, a prije svega moze mi se: hrvatski domoljubivi noar 'treca zena'

 

alma prica izbriljirala, doduse

Link to comment

Znamenita trešina.

 

Inače nedavno sam na nekom od Pinkova zakačio ovaj film. Bio sam iznenađen - ladno može da ide rame uz rame sa Suzom. Ima još i bonus - scenu seksa sa O. Bećković, što se ne viđa svaki dan.

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...