Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

bila jednom jedna privatizacija

dogovorise se radnici da otkupe i dvojica glavnih rekose da sacekaju sledecu, pasce cena

radnici gledali aukciju na teveju, kad ono ona dvojica se pojavila i kupili firmu

i tako

svasta, nesto

i sad simke

Link to comment

tu sam negde i ja...

 

 

hoce neko, pliz, da mi objasni kako u novim okolnostima da svucem podkast na komp i tel? fala :)

 

 

strava je sto ima podkast i s muzikom i bez. mada bi bilo super i da ima podkast samo muzika...

 

Na soundcloud-u ih ima, odatle može i download

https://soundcloud.com/daskoimladja/alarm-sa-daskom-i-mladom-2610

 

Ili sa sajta

http://oradio.rs/sr/podcast/alarm-sa-daskommladjom-bez-muzike-356.html

 

desni klik bilo gde na "traci" i save audio as

Link to comment

Bome se tehnički nije proslavio ovaj O radio... malo malo pa puca stream, nivoi zvuka nisu ispeglani, tek kad se TV uključuje bude cirkusa...

 

Valjda će se uvežbati. Ali, svakako nije to-to bez starog dobrog FM.

Link to comment

Bome se tehnički nije proslavio ovaj O radio... malo malo pa puca stream, nivoi zvuka nisu ispeglani, tek kad se TV uključuje bude cirkusa...

 

Valjda će se uvežbati. Ali, svakako nije to-to bez starog dobrog FM.

ma daj, nishta nije ni malo ispeglano :isuse:

 

darling i ja smo zato u drugoj mladosti, samo josh fali da pochnemo da presnimavamo na kasete :lolol:

Link to comment

Ma znam, i ja sam se obradovao povratku mladaca, no zaslužuju bolje.

 

Sent from my Venue 8 3830 using Tapatalk

vidi, u eri liberalnog kapitalizma u kome opstaju samo najbolji i najtrzishniji, sloboda informisanja, izrazavanja i te patke, za njih ochigledno nema mesta -_-

 

te nek sede u toj kanti dok ima i to <_<

Edited by gospa buba
Link to comment
  • 3 weeks later...

Posle 6 meseci voznje na posao sa goricom, draganom, onim kookanjem na studiu b, rtv novi sad jutarnjim, dareta nisam lokusao i sl morao sam instalirati vlc na mobilnom da cujem opet uzbudilnik.

Neuporedivo su zanimljiviji od svega na radiju uopste, plus odlicna mjuza

Edited by Ravanelli
Link to comment

jooj koliko se mucim s logistikom, jos nisam uspela da slusam uzbudilnik u prevozu. to malo sto mi proradi u tramvaju, ne mogu da cujem jer je zvuk tih, a buka saobracaja zaglusujuca. 

srecom postoji podkast :)

 

ala su me jutros nasli s onima sto se skidaju kad se napiju i poklanjaju odecu sa sebe pride. mislila sam da sam jedina na svetu.  :rolf:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...