Jump to content
IGNORED

mobitelska™ fotografija


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nisam ja

    313

  • mustang

    287

  • Gojko & Stojko

    238

  • Pontijak

    232

Koji mobilni? 

I dalje mi smeta sto ovde kacis jer 

1. Nisu umetnicke u smislu atmosfere, dozivljaja, intimnosti

2.vise bi koristi bilo da imas svoj podnaslov, ostavljas izvestaj lokacija, putesestvija, i za nas koji mrzimo da putujemo a volimo da vidimo je idealno da pogledamo sta nam se nudi... A ti dosta svrckas i fotkas.. Ja svrckam oko mog sela dosta al me mrzi da fotkam

Edited by mustang
Link to comment
5 hours ago, mustang said:

Koji mobilni?

Ne pratiš na  času, već sam odgovorio ranije na ovoj istoj temi ovde.

 

5 hours ago, mustang said:

I dalje mi smeta sto ovde kacis jer 

1. Nisu umetnicke u smislu atmosfere, dozivljaja, intimnosti

2.vise bi koristi bilo da imas svoj podnaslov, ostavljas izvestaj lokacija, putesestvija, i za nas koji mrzimo da putujemo a volimo da vidimo je idealno da pogledamo sta nam se nudi... A ti dosta svrckas i fotkas.. Ja svrckam oko mog sela dosta al me mrzi da fotkam

Kačim ... u nameri da te upropastim. Ili dalje u stilu Radovana III, nije reč o tebi, tj. ne vrti se čitav svet oko tebe Rumenka. Ja umetničke pretenzije nemam, nakon šetnji fotke šaljem ljudima koji su nas posećivali ovde, tj. delovima porodice u majčici i nekim prijateljima po svetu, pa onda stavim ovde šta je od toga prikladno. Što znači da intimnost ne dolazi u obzir a atmosfera je uvek vesela, posebno nakon što nam je dozvoljeno da se okupljamo u grupama do 5 odraslih na pikniku.

 

L5IS4WG.jpg

 

Trčeći hijeroglifi

 

rAPwxdQ.jpg

 

nWiGMTa.jpg

 

SaE

  • +1 4
Link to comment
5 hours ago, mustang said:

i za nas koji mrzimo da putujemo a volimo da vidimo je idealno da pogledamo sta nam se nudi... A ti dosta svrckas i fotkas.. Ja svrckam oko mog sela dosta al me mrzi da fotkam

I za kraj, da ne bude da ti nisam izašao u susret, a u vezi sa mojom pričom o pokvarenom foto aparatu, fotke vetrenjača sa starih mobilnih. Umetnosti i intimnosti i dalje nema, a doživljaj i atmosferu ćeš već ti da nam preneseš

 

bgaOhr3.jpg

 

MEyuPKf.jpg

 

3SgGbF2.jpg

 

wllLdkU.jpg

 

xeWCAZA.jpg

 

SaE

  • +1 1
Link to comment

Ja u klin ti u plocu... Razvodnjavas stranicu bez potrebe, umesto da uzivamo i ovde i kod tebe na posebnom topiku. 

 

U mom svetu sve se vrti oko mene :D i sa najmilijima. 

 

 

Dobra ti kamera za ove neumetnicke fotke...ne mogu se setiti reci... put, put, put neki djoka... Tek sto sam iz nap ustala

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...